Lubicie luksusowe zegarki i biżuterię w kolorze rubinu? Szwajcarska marka Chopard przygotowała kilka wakacyjnych nowości, które przywodzą na myśl upalne dni na jachcie i eleganckie wieczory w przybrzeżnej marinie. To nowe modele damskich zegarków z kolekcji Happy Sport oraz nowa kolekcja biżuterii.

Zegarki Chopard – kolekcja Happy Sport – szczęście jest wtedy, gdy kobieta zakłada czerwoną sukienkę

Dwa nowe zegarki wyposażone zostały w dwa tańczące diamenty i trzy rubiny.

Rubiny to symbol szczęścia. Te drogocenne, ponadczasowe kamienie zostały wybrane ze względu na ich ekstrawagancki odcień symbolizujący dobrobyt, radość i spełnienie.

Koperta zegarka o średnicy 30 mm zapewnia dobre dopasowanie do smukłego, niewielkiego nadgarstka. We wnętrzu koperty bije “serce” obu zegarków – to mechanizm marki Chopard z automatycznym naciągiem sprężyny, zapewniający 42-godzinną rezerwę chodu. Jego wytworne wykończenie można obserwować przez przeszklony dekiel.

Pierwsza propozycja to zegarek pełen blasku i przepychu.

Koperta została wykonana z 18-karatowego różowego złota pozyskiwanego w sposób etyczny, zgodnie z zobowiązaniem firmy Chopard. Boki koperty są w całości wysadzane diamentami, uszy i koronkę także zdobią intensywnie czerwone rubiny. Tarcza wykonana została z masy perłowej – szlachetnego materiału, którego połysk przypomina głębię oceanu i wydobycie z serca muszli.

Drugi model łączy stal nierdzewną z 18-karatowym różowym złotem, tworząc bardziej stonowaną propozycję. Nie oznacza to jednak że jest mniej elegancki. Koronkę tego modelu również zdobi rubin, który nawiązuje do tańczących diamentów na tarczy i błyszczącego paska wykonanego ze skóry aligatora.

Chopard: ikoniczna kolekcja biżuterii Happy Hearts na lato 2020

Happy Hearts to jedna z najbardziej rozpoznawalnych linii Chopard, która dziś nabiera nowego blasku.

Jeśli kolekcję miałby sygnować jeden, wybrany znak, z pewnością byłyby to skrzydła motyla, które uosabiają eteryczność ducha tego luksusowego domu jubilerskiego. W kolekcji Happy Hearts tego lata znalazły się naszyjniki, bransoletki, kolczyki i pierścionki. Precjoza wykonane zostały z etycznego 18-karatowego złota.

Złoto, tańczące diamenty i czerwone serca ułożone razem przypominają skrzydła motyla.

Idealna propozycja dla kobiet o wielkich sercach.

Chopard: zegarki “L’Heure du Diamant” – moc diamentu, wielkie serca i tajemnica czasu

Nowa, tegoroczna propozycja na lato od Chopard to także 4 modele zegarków.

Ich wspólnym mianownikiem są koperty w kształcie serca – jest to motyw znany i lubiany przez szwajcarską markę. Serca tych nowych modeli pulsują zgodnie z sercami kobiet, które je noszą. Koperty wykonane zostały z białego lub różowego złota i w całości pokryte zostały diamentami.

Wersje dostępne są albo na bransolecie albo na pasku wykonanym ze skóry w kolorze niebieskim lub fioletowym.

Chopard: lśniąca biżuteria Red Carpet na lato 2020

W skład najnowszej kolekcji na lato 2020 Chopard proponuje luksusową biżuterię:
– naszyjnik z 18-karatowego białego złota wysadzany diamentami w kształcie róży markizowej,
– pasujące do naszyjnika kolczyki, również wykonane z 18-karatowego białego złota, wysadzane diamentami w kształcie serca i brylantowym szlifem;
– pierścionek z białego złota z diamentem,
– śliczne kolczyki z białego złota z dwoma szmaragdami.

 

Redakcja Zegarki i Moda