Uwaga, uwaga! Drodzy Czytelnicy! Miłośnicy mody i zegarków! Dzień Ojca 2022 zbliża się wielkimi krokami! Już 23 czerwca będziecie mieli niebywałą okazję podziękować swojemu Tacie za trud wychowania, miłość, ciepło, jego wsparcie, inspiracje i szalone pomysły!

Informujemy Was o konkursie, w którym macie szansę wygrać dla swojego Taty kultowy zegarek Atlantic.

W imieniu organizatora, serdecznie zachęcamy Was do udziału i życzymy udanej zabawy!

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Aby wziąć udział w konkursie, należy na fanpage’u Time Trend na portalu społecznościowym facebook.com (pod adresem: https://www.facebook.com/timetrend) dokończyć poniższe zdanie: „Najlepsza rada mojego Taty to…”. W konkursie liczy się przede wszystkim Wasza kreatywność i… dobra zabawa! Jesteśmy bardzo ciekawi jakie odpowiedzi uda Wam się stworzyć.

Do kiedy trwa konkurs i kiedy nastąpi ogłoszenie wyników?

Konkurs trwa od dnia 03.06.2022 r. do dnia 19.06.2022 r. do godz. 23.59.

Wynik konkursu zostanie ogłoszony w dniu 20 czerwca 2022 r. na Facebooku w komentarzu do grafiki konkursowej. Laureaci konkursu zostaną poproszeni o kontakt w wiadomości prywatnej w celu ustalenia adresu do wysyłki nagrody dla zwycięzcy. Nagroda w konkursie jest jeszcze bardziej ekscytująca!

Do wygrania jest kultowy zegarek męski Atlantic Worldmaster The Original Automatic Incabloc 53754.41.93RB o wartości 3 495 zł!

Nie ma bardziej rozpoznawalnego zegarka w marce Atlantic niż kultowy Atlantic Worldmaster The Original.

Totalny bestseller, który swoją historię zaczął w latach 50. XX wieku. Dzisiaj, idealnie odpowiada na potrzeby współczesnego klienta – 42 mm koperta zabezpieczona szafirowym szkłem, skrywa tarczę z charakterystycznym ringiem, na który naniesiono indeksy godzinowe. Model posiada mechanizm z automatycznym naciągiem sprężyny napędowej, który nadaje mu ponadczasowego stylu, a to fani marki, lubią najbardziej.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

Konkurs trwa tylko do 19.06.2022!

Zrób Tacie wspaniałą niespodziankę z okazji jego święta! Życzymy Wam powodzenia i z niecierpliwością czekamy na Wasze odpowiedzi na zadane pytanie konkursowe. W imieniu organizatora – serdecznie zapraszamy do udziału!

Redakcja Zegarki i Moda

Wszelkie nowości, recenzje zegarków oraz informacje dotyczące marki Atlantic znajdują się zawsze na indywidualnej podstronie marki tu – Atlantic.