Aktualizacja: kolekcja w dniu premiery (31.03.) została całkowicie wyprzedana! 

Nadeszła chwila, na którą czekali pasjonaci modowych nowości! Kolekcja Iris Apfel dla H&M jest już dostępna w sprzedaży. Ikona stylu po raz kolejny udowadnia, że wiek i fizyczne ograniczenia nie muszą stać na drodze do realizacji marzeń i pasji. Projekty Iris Apfel są uosobieniem jej optymistycznej natury, którą wyraża poprzez wyraziste kolory, printy, szalone kroje i masywne dodatki.

Stuletnia Iris Apfel ani myśli o emeryturze. Sędziwy wiek nie przeszkadza jej w realizacji swojej pasji do mody i designu.

Projektantka inspiruje i zachwyca szerokie grono odbiorców, których przyciąga m.in. poprzez swoją internetową działalność na Instagramie. Jej aktywność śledzi ponad 1,6 miliona followersów.

Iris Apfel x H&M nareszcie dostępna!

Wyczekiwana od bardzo dawna kolekcja Iris Apfel dla H&M wreszcie ujrzała światło dzienne! Trzeba przyznać, że warto było na nią czekać – zapowiada się na dopracowany do perfekcji modowy majstersztyk, który jest odzwierciedleniem niezwykłego stylu projektantki.

Iris to uosobienie stylu, który jest jednocześnie pięknie ekstrawagancki i eklektyczny, a także całkowicie ponadczasowy. Udowadnia, że moda jest sposobem na wyrażenie siebie i sposobem na dobrą zabawę. Jest prawdziwą inspiracją! – podkreśla Ann-Sofie Johansson, doradca kreatywny w H&M.

Dla kogo przeznaczono najnowszą kolekcję Iris Apfel x H&M?

Kolekcja nazwana „Find your inner Iris” to kolorowe, warstwowe ubrania, żywe nadruki i ozdobniki oraz szeroki wybór tkanin i motywów nawiązujących do natury. Zgodnie z zapowiedziami, skierowana jest do wszystkich grup wiekowych i przeznaczona dla różnorodnych sylwetek. W myśl zasady „więcej, znaczy więcej” mamy do czynienia z eklektyczną mieszanką, na którą składają się: kwiaty, kokardy, kolory, broszki, groszki, perły, printy oraz pierścionki.

W kolekcji znajdziemy m.in.:

  • żakardowy garnitur ozdobiony haftem i perłami,
  • kurtkę z tiulowymi falbanami w soczystym kolorze,
  • kolorową sukienkę,
  • dużo masywnej biżuterii – znaku rozpoznawczego Iris.

Styl drzemie w Tobie. Gdy odkryjesz siebie, odkryjesz swój styl – przypomina projektantka Iris Apfel. Odkryj w sobie swoją wewnętrzną Iris i daj się uwieść bajecznej i kolorowej modzie. Być może dzięki Iris odkryjesz swój własny, niepowtarzalny styl.

Kolekcja Iris Apfel x H&M – od kiedy będzie dostępna?

Kolekcja Iris Apfel x H&M jest dostępna na stronie internetowej H&M od dzisiaj, 31 marca br. 

Chcesz dowiedzieć się więcej o niezwykłym życiu Iris Apfel? Zapraszam do artykułu, który przybliży Ci jej fascynującą historię: Ma 100 lat, bryluje na nowojorskich przyjęciach i nadal projektuje modę! Iris Apfel – ikona stylu.

Agata Gortat – Wojakowska