Nowy EDIFICE EQB-800 łączy w sobie cechy, dzięki którym zachwyci nie tylko miłośników chronografów i dobrego stylu, ale przede wszystkim wielbicieli wyścigów samochodowych oraz motoryzacji. Zegarek ten wyróżnia się designem i oryginalnymi detalami oraz zastosowaną technologią i jakością wykonania. Czasomierz ten to doskonały wybór dla mężczyzn, którzy mają wysokie wymagania nie tylko na torze wyścigowym, ale także poza nim – podczas codziennych aktywności.

Zegarki EDIFICE są inspirowane światem motoryzacji, a kolejne modele udowadniają, że sportowa elegancja sprawdzi się w każdej sytuacji. Nowy zegarek męski tylko potwierdza, że marka EDIFICE dąży do doskonałości – model EQB-800 jest kolejnym krokiem w dążeniu do celu. Marka EDIFICE od wielu lat związana jest ze światem motoryzacji – nie tylko na świecie, ale także w Polsce. W zeszłym roku ambasadorem marki EDIFICE został Adam Kornacki – dziennikarz motoryzacyjny i prawdziwy pasjonat czterech kółek.

Adam Kornacki wielokrotnie ścigał się w mistrzostwach Rallycorss, a w 2009 roku zdobył tytuł Mistrza Polski w wyścigach samochodowych. W następnych latach pięciokrotnie startował w 24-godzinnym wyścigu w Dubaju, gdzie zajął trzecią pozycję w klasie na 90 samochodów z całego świata. Ogromna wiedza oraz imponujące doświadczenie zdobyte w wyścigach stanowią niewątpliwie doskonałe połączenie, które Adam wykorzystuje w swojej pracy – prezentera telewizyjnego branży motoryzacyjnej – będącej jednocześnie jego pasją. Adam Kornacki znany jest również z nienagannego stylu, co sprawia, że zegarki EDIFICE doskonale wpisują się w jego zamiłowanie do motoryzacji i stylowy image.

Marka EDIFICE jest również partnerem zespołu formuły 1 – Scuderia Toro Rosso, jednym z dwóch zespołów firmy Red Bull, który zadebiutował w Formule 1 w 2006 roku. Przed oficjalną premierą, model EDIFICE EQB-800 został poddany wielu testom sprawdzającym jego jakość i niezawodność. Funkcję chronografu sprawdzali nie tylko japońscy inżynierowie, ale również zespół Scuderia Toro Rosso. Zegarek męski EDIFICE EQB-800 zakończył testy z sukcesem i od razu trafił na nadgarstki członków zespołu Red Bulla.

Zegarek EDIFICE EQB-800 został wyposażony w technologię Bluetooth 4.0, a dzięki czterokrotnej synchronizacji w trakcie dnia aktualizuje czas, co gwarantuje precyzję wskazania godziny. Czasomierz ten jest wyposażony nie tylko w stoper i timer, ale także w funkcję porównywania czasów. W trakcie jazdy chronograf informuje o zbliżaniu się do najlepszego zapamiętanego wyniku, a na 10 sekund przed osiągnięciem tego wyniku rozpoczyna odliczanie. Zegarek EDIFICE EQB-800 oferuje także alarm, strefę czasową dla ponad 300 miast na świecie, a nawet funkcję odnajdywania zagubionego telefonu, poprzez naciśnięcie jednego przycisku, który sprawi, że zawieruszony smartfon wyda z siebie dźwięk. Ponadto nowy EDIFICE powiadomi również o nowych wiadomościach e-mail oraz umożliwi przełączenie go w specjalny tryb podczas podróży samolotem.

EDIFICE EQB-800 wyposażony jest w unikalną technologię Tough Solar, która dzięki wbudowanym panelom słonecznym sprawia, że nie trzeba się martwić o żywotność baterii, gdyż zegarek ten ładowany jest naturalnym światłem, a wskaźnik naładowania umożliwia kontrolę jego poziomu. Wodoszczelność nowego EDIFICE na poziomie 100 m gwarantuje niezawodne działanie czasomierza nawet podczas zanurzenia pod wodą.

Nad projektem nowego EDIFICE czuwało 800 japońskich inżynierów, dla których 100% perfekcja to najważniejszy wyznacznik dobrze wykonanej pracy.

 

Nowa kolekcja EDIFICE dostępna jest w czterech wersjach:

EQB-800DB-1AER (cena 1600 złotych)

Koperta o średnicy 49 mm wykonana jest ze stali szlachetnej. Wersja ta wyposażona jest w bransoletę również wykonaną ze stali szlachetnej. Kolorystyka tego modelu to sportowe połączenie kolorów: srebrnego, czarnego oraz odcieni niebieskiego i granatu.

EQB-800-1AER (cena 1500 złotych)

Koperta o średnicy 49 mm wykonana jest ze stali szlachetnej. Wersja ta wyposażona jest w bransoletę również wykonaną ze stali szlachetnej. Kolorystyka tego modelu to klasyczne połączenie srebrnego, szarości, czerni oraz błękitu.

EQB-800BL-1AER (cena 1500 złotych)

Koperta o średnicy 49 mm wykonana jest ze stali szlachetnej. Wersja ta wyposażona jest w skórzany pasek w kolorze czarnym z czerwonymi przeszyciami. Kolorystyka tego modelu to połączenie czerni, szarości, stali oraz czerwieni.

EQB-800TR-1AER – limitowana edycja Toro Rosso (cena 3200 złotych)

Koperta o średnicy 49 mm wykonana jest ze stali szlachetnej. Wersja ta wyposażona jest w materiałowy pasek w kolorze granatowym. Kolorystyka tego modelu to oryginalne połączenie czerni, szarości, granatu, czerwieni oraz fioletu.

Dzięki wyżej wymienionym funkcjom oraz wyjątkowemu designowi, zegarki męskie EDIFICE EQB-800 są doskonałą propozycją nie tylko dla sportowców, ale także dla mężczyzn lubiących perfekcyjne i stylowe czasomierze. Kolekcja oferuje cztery różne wersje kolorystyczne i stylistyczne, dzięki czemu każdy mężczyzna, którego zachwycą praktyczne funkcje nowych Edifice, będzie mógł wybrać taką wersję, która będzie pasowała do jego stylu.

Weronika

Redakcja Zegarki i Moda