Wielu mężczyzn, w aspekcie mody, chce wyrazić siebie, swój styl i swoją osobowość. Niektórzy czynią to całą stylizacją, inni tylko jednym dodatkiem. Najchętniej wybieranym męskim akcesorium jest zegarek. Police – włoska marka słynąca z okularów przeciwsłonecznych – w swoim portfolio posiada także czasomierze skierowane do odważnych mężczyzn. Chcesz dowiedzieć się więcej o najciekawszych, dostępnych w ofercie zegarkach męskich Police?

Sprawdź które modele są dostępne i wybierz odpowiedni dla siebie! Czytaj dalej!

Police nr ref. PL.PEWJD2202701

Pierwszy model Police o referencji PL.PEWJD2202701 jest idealną propozycją dla fanów militariów.

Ten zegarek może być dodatkiem do mody, który pozwoli wyróżnić się na tle innych miłośników wojskowości. Koperta o średnicy 44 mm ma klasyczny, okrągły kształt. Zdecydowanym wyróżnikiem jest mechaniczna osłona koronki. Całość zegarka zachowany jest w zielonych barwach, a tarcza i pasek posiadają charakterystyczny wzór moro.

Militarny zegarek Police PL.PEWJD2202701 kosztuje 839 zł.

Police nr ref. PL.PEWJQ2203201 i PL.PEWJQ2203240

Kolejne dwie propozycje włoskiej marki są bliźniacze zegarki o sportowym zacięciu.

Oba modele różnią się wyłącznie kolorystyką. Koperta modelu PL.PEWJQ2203201 jest w kolorze szczotkowanej stali i zestawiona z czarnym silikonowym paskiem. Natomiast model Police PL.PEWJQ2203240 posiada kopertę w kolorze czarnym z niebieską lunetą. W tym modelu pasek został dopasowany kolorystycznie właśnie do lunety.

W obu zegarkach koperty wykonane zostały ze stali szlachetnej i mają średnicę 45 mm. Oba modele wyposażono w praktyczne funkcje takie jak czas 24 godzinny oraz rozbudowany kalendarz. Patrząc na te czasomierze i ich sportowy charakter użytkownikom kojarzyć się powinny z motocyklami. Bardzo dobrze prezentować w zestawie ze sportową kurtką motocyklową.

Model PL.PEWJQ2203201 został wyceniony na kwotę 939 zł. Natomiast jego brat bliźniak Police PL.PEWJQ2203240 na kwotę 1039 zł.

Police nr ref. PL.PEWJB2203040

Pozostając w tematyce motoryzacji, Police prezentuje kolejny model, który może nawiązywać do tego tematu.

Marka Police zdążyła już nas przyzwyczaić do dużej średnicy kopert – akurat w tym zegarku to aż 46 mm. Koperta została wykonana ze stali szlachetnej w kolorze czarnym. Główną bohaterką tego modelu jest tarcza pełna perforacji i szkieletowań. Jednocześnie przywodzi ona na myśl zarówno felgi sportowego samochodu, jak i maskownicy chłodnicy. Stąd też tak mocne skojarzenie z motoryzacją. „Kropką nad i” jest pasek wykonany ze skóry naturalnej w czarnym kolorze. Zestawienie tego modelu zegarka z czarną, skórzaną ramoneską wydaje się wręcz oczywiste.

Cena tego modelu wynosi 839 zł.

Police nr ref. PL.PEWJF2203301 i PL.PEWJK2203304

Police prezentuje mężczyznom kolejną parę braci – bliźniaków.

Tutaj również różnice między poszczególnymi zegarkami sprowadzają się do kolorystyki, jednak jest to różnica diametralna. W obu modelach zegarki posiadają czarną, stalową kopertę o średnicy 48 mm co sprawia, że są to bardzo duże zegarki. Duże i widoczne.

Pierwszy z nich utrzymany jest w barwach czarno-złotych, co w połączeniu z dużym rozmiarem sprawia, że nie można go przeoczyć. Dodatkowo, zegarek zaprojektowano na pasku wykonanym ze skóry naturalnej w kolorze matowej czerni. Jeśli chcecie zwrócić na siebie uwagę, wyróżnić się z tłumu – tak, wybierzcie właśnie ten model. Szczególnie jeśli jesteście fanami rockowej stylistyki.

Drugi z modeli wygląda trochę bardziej klasycznie, ale też nieco niegrzecznie. Zestawienie czarnej koperty z czarną bransoletą sprawia, że całość wygląda stylowo. Dla kontrastu tarcza zachowana jest w odcieniach szarości co również przyciąga uwagę.

Model czarno-złoty kosztuje 939 zł, natomiast czarno-szary ok. 1143 zł.

Police nr ref. PEWJP2108303

Tak oto doszliśmy do finałowego i chyba jednego z najciekawszych zegarków z portfolio marki Police. Zresztą, co tu dużo mówić. Wystarczy na niego spojrzeć i wiadomo czym to jest spowodowane. Główną atrakcją jest tutaj cyfrowe wskazanie czasu, a dokładniej wskazanie godziny poprzez obrót odpowiednich wałków z naniesionymi cyframi. Jest to bardzo ciekawy i nietypowy sposób wskazania czasu, a już na pewno rzadko spotykany w zegarkach naręcznych. Z racji swojej specyfiki, zegarek posiada kopertę o średnicy aż 50 mm. Zegarek zestawiono z czarnym, silikonowym paskiem.

Cyfrowy model Police został wyceniony na ok. 1260 zł.

Czytaj dalej o rockowych zegarkach Police: Dzień Ojca 2022. Zegarkowe propozycje dla Taty w rockowym klimacie

Każdy mężczyzna ma swój własny styl

Zegarek Police pozwoli mężczyznom wyrazić swój styl, zaakcentować odwagę w wyrażaniu siebie, wytrwałość i determinację w dążeniu do celu oraz autentyczność. Odwaga, szczerość i śmiałe przełamywanie konwenansów to największe wartości jakie powinny przyświecać użytkownikom tej marki. Niezniszczalność to ich kluczowe DNA.

Jeśli jesteś jednym z takich mężczyzn i cechują Cię takie wartości, zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z informacjami o marce Police. Zegarki marki Police dostępne są u wybranych Partnerów Sprzedaży. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.

Mateusz Pycia

Wszelkie nowości, recenzje zegarków oraz informacje dotyczące marki POLICE znajdują się zawsze na indywidualnej podstronie marki tu – POLICE.

Ten artykuł również może Cię zainteresować. Czytaj dalej: Lubisz ryzykować? Dowiedz się więcej o zegarkach marki Police