Marka GC powstała w 1997 roku jako pomysł eksperta mody i współzałożyciela imperium GUESS – Paula Marciano. W tym roku brand świętuje 25-lecie funkcjonowania na rynku zegarmistrzowskim i właśnie z tej okazji prezentuje światu najnowszy, damski zegarek. Jest to jubileuszowy model GC o numerze referencyjnym Z01008L3MF. Czym wyróżnia się ten model? Dowiecie się z dzisiejszego wpisu! Zapraszamy do lektury!

Zegarki GC. Francuski styl okraszony szwajcarską precyzją

Marka GC produkuje zegarki zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn pewnych siebie, odważnych, niezależnych i takich, którzy nie boją się być sobą. Modele są wyraziste, eleganckie i nietuzinkowe – dokładnie tak, jak dodatki do mody, które noszą.

Zegarki GC produkowane są we Francji, a projektowane w Szwajcarii. Ten drugi szczyci się niekwestionowaną, zegarmistrzowską tradycją i słynie z doskonałej jakości i sprawdzonych mechanizmów o wysokiej precyzji pracy.

Marka powstała z połączenia szwajcarskiej precyzji z francuskim stylem. GC wykorzystuje mechanizmy z renomowanej fabryki Ronda – światowego lidera w produkcji precyzyjnych mechanizmów kwarcowych. Na tarczy każdego modelu znajduje się znak „swiss made” lub „swiss movement”, a na deklu „made in France”.

GC Watches. 25 lat precyzji stylu

„Precyzja stylu” to motto, które przyświeca marce od początku istnienia aż po dziś dzień. Funkcjonowanie marki rozpoczęło się dokładnie 25 lat temu, w 1997 roku, kiedy to w Paulu Marciano, współzałożycielu modowego imperium GUESS, zrodziło się marzenie, by stworzyć markę zegarków idealnych. Zamysł by taki, by połączyć dwa odległe światy – szwajcarskie zegarmistrzostwo i francuski styl, który tak bardzo projektant cenił.

GC Z01008L3MF – najnowszy, damski zegarek GC. Jubileuszowa eksplozja kolorów

Najnowszy, damski zegarek GC o numerze referencyjnym Z01008L3MF powstał z okazji 25-lecia funkcjonowania marki GC. Jest to piękny projekt wypełniony niesamowitymi kolorami. Przyjrzymy mu się bliżej i wspólnie z marką GC celebrujmy zacny jubileusz.

Średnica koperty to 34 mm. Jest to rozmiar odpowiedni zarówno dla delikatnych, subtelnych, kobiecych nadgarstków, jak i dla tych nieco tęższych. Uwagę zwraca pierścień okalający kopertę, jest on ozdobiony kolorowymi kryształkami Swarovskiego. Kolory kryształków to czerwony, żółty, przezroczysty, jasnoniebieski, ciemnozielony, niebieski, fioletowy, różowy. Kolory mienią się niczym tęcza na niebie.

Koronkę tradycyjnie umieszczono na godz. 3.00. Jest mała, cebulasta i wygodna w operowaniu.

Tarcza ma elegancki charakter. Cyfry rzymskie (XII, II, IV, VI, VIII, X), które umieszczono na cyferblacie, mienią się odcieniami, które korespondują z kolorami kryształków. Cyfra rzymska IV została zapisana inaczej niż powinna – jest IIII, a powinno być IV. Na tarczy znajdziemy także datownik wskazujący aktualny dzień miesiąca (na godz. 3.00) oraz tygodnia (na wysokości godz. 6.00).

Tarczę chroni szkło mineralne pokryte powłoką z szafirem. Jest to sprawdzone rozwiązanie, dzięki któremu przyszła użytkowniczka będzie mogła cieszyć się niezarysowanym zegarkiem przez wiele lat.

Klasa wodoszczelności to 100 m. Warto to zaakcentować szczególnie, ponieważ podkreśla to sportowy charakter tego modelu. Zegarek z jednej strony ma elegancki, szykowny wygląd, a jednocześnie śmiało możemy z nim pływać, a nawet nurkować, ale bez butli z tlenem.

Rodzaj mocowania do nadgarstka to stalowa, 5-rzędowa bransoleta, z mieszanych ogniw, która ma kolor różowego złota.

Na deklu zegarka znajdziemy podstawowe informacje o zegarku oraz informację „Made in France”. Na samym środku odnajdziemy też informację o specjalnej edycji, jubileuszu 25-lecia istnienia marki GC na rynku.

Jubileuszowy zegarek damski GC Z01008L3MF – cena i dostępność

Najnowszy, damski zegarek GC o referencji Z01008L3MF to kwintesencja szwajcarskiej precyzji i francuskiego stylu. Zegarek przyciąga wzrok elegancką tarczą oraz kolorowymi kryształkami Swarovskiego na pierścieniu okalającym kopertę. Specjalny, jubileuszowy model uwodzi kunsztem wykonania i nietuzinkowym designem.

Cena katalogowa GC Z01008L3MF to 2 439 zł. Zegarek można nabyć w wybranych salonach stacjonarnych sieci Time Trend oraz w sklepie internetowym timetrend.pl.

Agnieszka Zawadzka

Wszelkie nowości zegarkowe oraz informacje dotyczące marki GC znajdują się zawsze na indywidualnej podstronie marki – GC.