Na rynku zegarków elektronicznych pojawiła się nowa marka smartwatchy – Vector Smart. Co ją wyróżnia na tle konkurencji? Jakie są zalety tych zegarków? Co potrafią i jakie dodatkowe funkcje posiadają? Ile kosztują i gdzie są dostępne? Przeczytaj, dowiedz się więcej!

Smartwatche to inteligentne zegarki skrojone na miarę aktualnych, dynamicznych czasów. Ich funkcje i możliwości daleko wykraczają poza wskazanie czasu i daty. Smart zegarki posiadają funkcje, które dotychczas zarezerwowane były jedynie dla smartfonów.

Co aktualnie potrafią inteligentne zegarki?

Najczęściej towarzyszą podczas treningów sportowych, mierzą puls, kontrolują kondycję użytkownika, a nawet sprawdzają się w roli osobistego trenera personalnego. Jednocześnie, szczególnie wśród kobiet, mogą być traktowane jako element biżuterii. Wielu producentów poświęca wiele czasu i uwagi, by zegarki były ładne, funkcjonalne i jednocześnie w przystępnej cenie.

Vector Smart – to nowy producent inteligentnych zegarków, który właśnie pojawił się na rynku.

Podpowiadamy Wam co te smart zegarki potrafią i wskażemy najciekawsze modele.

W ofercie Vector Smart dostępne są aktualnie 3 modele (2 damskie i 1 męski). Różnią się one kolorem i typem zapięcia, funkcje są takie same.

Co to za nowości?

Vector Smart VCTR-31-01PK – idealny dla nowoczesnej kobiety

Pierwszy z nich to model Vector Smart VCTR-31-01PK. Jest to po prostu damski smartwatch. Prosty, minimalistyczny damski smart zegarek z wieloma praktycznymi funkcjami. Zaskakująca jest jego waga – to jedynie 35 g. Zegarek jest więc lekki, zapewnia komfort i z pewnością nie będzie przeszkadzał w codziennych aktywnościach.

Co potrafi mierzyć ten smart zegarek? Jakie dodatkowe funkcje posiada?

Oto one:

– termometr,

– pulsmoter,

– krokomierz,

– stoper,

– sterowanie muzyką,

– wyświetlanie powiadomień z telefonu,

– wydajna bateria. Czas pracy smartwatcha na pełnym ładowaniu wynosi od 5 do 15 dni (w zależności od eksploatacji).

Co więcej, smart zegarek ma dostęp do podstawowych funkcji takich jak: alarm, stoper, datownik, timer, podświetlenie czy sprawdzenie pogody. Model jest kompatybilny zarówno z systemem Android, jak i iOS.

Vector Smart VCTR-31-01RG – damski smartwatch w minimalistycznym wydaniu

Kolejny model to Vector Smart VCTR-31-01RG. Podobnie jak wyżej opisany – jest to damski smart zegarek. Równie prosty, minimalistyczny smart zegarek, z wieloma praktycznymi funkcjami opisanymi wyżej. Zarówno kopertę, jak i pasek wykonano z tworzywa sztucznego. W obu modelach zastosowano szkło hesalitowe.

Cyfrowy wyświetlacz ma wymiary 36 mm x 11 mm. Jest to więc rozmiar dobrze skrojony na miarę damskich nadgarstków. Będzie odpowiedni dla wielu kobiet. Docenią one nie tylko rozmiar, ale i wysoką czytelność wyświetlacza. Model wyróżnia się kopertą w kolorze różowego złota oraz różowym paskiem z nowoczesnym zapięciem.

Vector Smart VCTR-31-01BK – dla mężczyzny ceniącego nowoczesne technologie

Ostatni model to Vector Smart VCTR-31-01BK z ładowarką USB. To jednocześnie praktyczny i ładny smart zegarek dla mężczyzn. Koperta i pasek zostały wykonane z tworzywa sztucznego. Wielu panów doceni dodatkowe funkcje tego modelu.

Zegarek może nam służyć do śledzenia naszej aktywności fizycznej, monitorowania snu, pomiaru tętna, sterowania muzyką, wyświetlania powiadomień z telefonu, odnalezienia zagubionego telefonu oraz sprawdzenia pogody.

Ponadto, smart zegarek ma dostęp do podstawowych funkcji jak alarm, stoper, datownik, timer, podświetlenie.

Model jest kompatybilny zarówno z systemem Android i iOS. Współpracuje on z aplikacją HIT FIT PRO.

Wymienne paski – dobierz kolor paska do swoich stylizacji

Dodatkowo, każdy z zaprezentowanych modeli ma wymienne paski.

To często niedoceniania, a wbrew pozorom bardzo istotna kwestia. Możliwość wymiany pasków pozwala nie tylko dłużej zachować nienaganny wygląd smartwatcha, lecz także dopasować go do swoich stylizacji i preferencji. Do każdego zegarka można dokupić pasek.

Dostępnych jest 5 kolorów (czerwony, różowy, khaki, granatowy, czarny). Cena dodatkowego paska to 49 zł.

 Cena i dostępność

Cena każdego smartwatcha Vector Smart to 299 zł.

Wyłącznym przedstawicielem marki Vector Smart w Polsce jest Grupa ZIBI S.A. Zegarki dostępne są zarówno w salonach sieci Time Trend, jak i u wybranych partnerów biznesowych Grupy Zibi zlokalizowanych w całej Polsce.

 

Agata Molka

Wszelkie nowości, recenzje zegarków oraz informacje dotyczące marki VECTOR SMART znajdują się zawsze na indywidualnej podstronie marki tu VECTOR SMART.