Od samego początku istnienia marka Tissot tworzy zegarki dla kobiet. Kolekcja Tissot Femini – T inspirowana jest wcześniejszymi złotymi modelami zegarków damskich, które wywodzą się z lat sześćdziesiątych.

Prezentowana reedycja modelu jest wierna oryginałowi dzięki charakterystycznej obudowie w kształcie poduszki. Ponadto indeksy w zegarkach Tissot Femini – T są wysadzane diamentami Top Wesselton, co gwarantuje wykończenie na miarę wysokiej klasy biżuterii. Dodatkowego uroku dodaje całości piękny wisiorek w postaci łańcuszka z naturalną perłą, który w wybranych modelach doczepiony jest do uszu koperty – taka ozdoba również charakteryzowała pierwowzór.

Kolekcja Tissot Femini-T wyróżnia się dzięki swojej oryginalności. Dostępne są w niej różne wersje zegarków, od stalowych kopert czy pokrywanych różowym złotem w technice PVD ze skórzanymi paskami w trzech wersjach kolorystycznych, aż po wersje ze stalową bransoletą i diamentami Top Wesselton wokół tarczy.

   

Wnętrze zegarków wypełnia szwajcarskiej jakości kwarcowy mechanizm ze wskaźnikiem wyczerpania baterii. Całość dopełnia szkło szafirowe odporne na zarysowania. Modele Femini – T mają wymiary: 24,80 mm–22,58 mm. Ponadto są wodoszczelne do 3 barów (30 metrów).

 

Ceny zegarków w zależności od wersji wahają się od około 1200 zł do około 1800 zł.

Redakcja Zegarki i Moda

*Zdjęcia oraz treści pochodzą z oficjalnych materiałów prasowych marki Tissot