Upływ czasu nie ma wpływu na kobiety, które lubią eksperymentować ze swoim wyglądem i podążają za trendami. Stylowe i kolorowe akcesoria są stałym dodatkiem modnych stylizacji.

Kolekcja Petite Promesse jednoczy modę i szacunek do natury. W nowej odsłonie kolekcji, marka Baume et Mercier prezentuje nową jakość – paski ze skóry Banka, która jest najnowszą rewolucją we współczesnych trendach. Skóra Banka produkowana jest we Francji i wykonana jest ze skóry pstrąga w eleganckich i żywych kolorach. Pochodzi z wysokiej jakości ryby – pstrąga tęczowego, cieszącego się ogromnym powodzeniem w prestiżowych restauracjach. Ryby są hodowane w środowisku idealnie dopasowanym do ich potrzeb, gdzie ich dobrostan jest najwyższą wartością. Farma mieści się w miejscowości Banka, na terenie XVII-wiecznego młynu zasilanego rzeką Arpéa. Jakość wody i całkowicie chronione środowisko naturalne zapewnia wyjątkowe warunki dla pstrąga hodowlanego. Takie podejście doskonale pasuje do obowiązujących standardów odpowiedzialności za środowisko.

Każdy pasek wyprodukowany ze skóry Banka jest inny: łuski pstrąga tworzą kontrastujące wzorce, które są akcentowane przez proces garbowania. W najnowszej kolekcji Baume et Mercier wzrok przyciągają trzy kolory: jasna czerwień pełna energii, odważna zieleń i żywy, ultra – elegancki niebieski.

 

Zegarki z najnowszej odsłony kolekcji Petite Promesse wyposażone są w szwajcarskie mechanizmy kwarcowe. Stalowa, okrągła koperta o wymiarach 21.99 mm oraz 7.68 mm grubości jest zdobiona diamentami (0,18 kt). Tarcza wykonana jest z masy perłowej, a jej eleganckie wykończenie gwarantują dwa diamenty (0,18 kt) i logo marki. Doskonałym dopełnieniem całości jest szkło wykonane z szafiru, odporne na zarysowania. Zegarki Petite Promesse są wodoodporne (5 ATM = 50 metrów).

Baume et Mercier Petite Promesse 10288 blue banka trout leather

Baume et Mercier Petite Promesse 10288 green banka trout leather

 

Baume et Mercier Petite Promesse 10288 red banka trout leather

 

Poniższy film prezentuje kolekcję Petite Promesse w klasycznej wersji pasków ze skóry cielęcej

https://www.youtube.com/watch?v=dWVRIzuI3hc

Redakcja Zegarki i Moda

*Zdjęcia i materiały pochodzą z oficjalnych materiałów prasowych marki Baume et Mercier