Dziś (1 października) rozpoczynają się jedne z największych targów w branży złotniczo-jubilerskiej.

Targi GOLDEXPO Warszawa 2020.

GOLDEXPO Warszawa – to targi dedykowane branży złotniczo-jubilerskiej, mające służyć budowaniu relacji z dotychczasowymi i potencjalnymi kontrahentami.

Wydarzenie organizowane jest przez Fundację dla Rozwoju Polskiej Branży Złotniczo-Jubilerskiej – ludzi ze środowiska złotniczo-jubilerskiego, którym zależy na jedności i rozwoju branży, wieloletnich uczestników branżowych targów zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Targi łączą nie tylko prezentację najnowszych trendów modowych w biżuterii, najnowszych systemów technologicznych i produkcyjnych, ale to również bogata oferta warsztatowa dla uczestników biorących udział w prezentacjach, szkoleniach, seminariach, czy konferencjach dla specjalistów branży złotniczo-jubilerskiej.

W tym roku, po raz kolejny jednym z wystawców będzie firma Poljot Euro, posiadająca w swoim portfolio takie marki jak, Aviator Swiss Made, Orient, Orient Star, Sturmanskie, Obaku Denmark, Vostok Europe.

Gdzie i kiedy odbędą się targi

Targi odbędą się w dniach 1-3 października w Warszawie w WARSZAWSKIM CENTRUM EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, 01-222 Warszawa

Lokalizacja EXPO XXI

Zaledwie kilka minut od ścisłego centrum Warszawy, w odległości 20 minut od międzynarodowego lotniska im. F. Chopina oraz 10 minut od Dworca Centralnego i 5 minut piechotą od Dworca Zachodniego.

Dodatkowo działa już II linia metra, której końcowa stacja znajduje się blisko obiektu.

Więcej informacji na stronie: www.tjexpo.pl

 

Redakcja Zegarki i Moda