Świat zegarków to niezwykle hermetyczne środowisko, które dzieli się nie tylko na marki, ale również na style i funkcjonalności zegarków.

Po obu krańcach stoją tradycyjne zegarki zegarmistrzowskie, jak i również modele, które przed wszystkim kładą nacisk na wyjątkowy wygląd.

Dzięki takiemu zróżnicowani – my zwykli klienci, z powodzeniem możemy znaleźć model, który będzie nam najbardziej odpowiadają. Skupiając się na elementach, które są dla nas indywidualne i kluczowe.

Coś zupełnie nowego? Ice Watch – nowa marka na salonach

W 2007 roku nastąpił pewien przełom wśród producentów czasomierzy. Na liście nowych firm pojawił się Ice Watch, który został założony przez belgijskiego przedsiębiorcę Jean-Pierre Lutgena.

Jeśli zastanawia Was nazwisko, to możemy podpowiedzieć, że wspomniany Jean-Pierre jest bratem znanego polityka Benoît Lutgena, który zasiada w Parlamencie Europejskim.

Ice Watch maił być idealnym wyborem dla osób, które szukały zegarków, które cechowały się nie tylko niezawodnym mechanizmem, ale również takie, które posiadały bardzo wyrazistą stylistykę.

Dzięki tym wyróżnikom, Ice Watch stał się najbardziej popularną belgijską marką zegarków na świecie. Nie bez znaczenie jest fakt, że za tą firmą stoi potężna spółka TKS SA, której wsparcie finansowe pozwala na kolejne inwestycje.

Ice Watch to przede wszystkim bardzo sprawna firma, która w niezwykle sprawny sposób poukładała system produkcyjny zegarków, mogąc w optymalnym czasie, sprostać popytowi na te czasomierze.

Co ważne – za stylistykę i rozwiązania wizualne odpowiada zespół w Belgii, mechanizmy sprowadzane są z Japonii i mowa tutaj o mechanizmach Miyota. Wszelkie inne elementy zegarków zamawiane są z Chin. Następnie zegarki składane są w Belgii pod okiem Jean-Pierre Lutgena.

Dzięki takim zabiegom Ice Watch staje się marką przystępną cenową i odpowiednią jakościową.

W efekcie producent może dowolnie bawić się designem zegarków i proponować coraz odważniejsze projekty czy kolaboracje. Doskonałym przykładem takiego rozwiązania jest kolekcja sygnowana logiem znanej marki motoryzacyjnej BMW.

Źródło zegarek.net

Kolekcja Ice Watch BMW Motorsport

Najnowsza kolekcja od Ice Watch nawiązuje do bardzo popularnej marki niemieckich samochodów BMW. Zegarki charakteryzują sią odważnym zestawem kolorystycznym, gdzie pierwsze skrzypce grają odcienie granatu i bieli.

Wskazówki, indeksy czy subtarcze – w zależności od modelu podbite są intensywną czerwienią. Zegarki posiadają kopertę ze stali nierdzewnej, mineralne szkło oraz mechanizm kwarcowy.

Interesującym będzie fakt, że czasomierze są dostępne zarówno w wersji dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Najtańszy model kupimy już w granicach 250 złotych, najdroższy zaś za ok. 830 zł brutto.

Źródło zegarek.net

Ice Watch – wyróżnia z tłumu

Nowe modele to przede wszystkim manifestacja swojego przywiązania do samochodów BMW, nie ma co ukrywać, że charakterystyczne logo przyciągnie fanów, którzy będą chcieli podkreślić fakt posiadania lub chęci posiadania w przyszłości takiego auta.

Na uwagę, poza tym dość oczywistym faktem, zasługuje dobry japoński mechanizm, dość wyrazisty sportowy design. Zegarek będzie dobrze się prezentował nie tylko z kluczykami do BMW 😉

Kasia Wieczorek