Dn. 12 września w warszawskim TFH Koncept Store odbyły się warsztaty „Czas na styl z Time Trend”, które poprowadził Adam Chowański, stylista i kreator wizerunku, znany m.in. z telewizyjnego cyklu „W stroju Adama”, a także gospodarz poradnika filmowego „Czas na styl”.

Udział w warsztatach wzięli zwycięzcy naszego konkursu dla klientów Time Trend, Doradcy Klienta sieci Time Trend oraz grono zaproszonych influencerów.

W trakcie kilkugodzinnego spotkania stylista zapoznał uczestników z całym fundamentem zasad ubioru, który uzupełnił o anegdoty z życia stylisty.

Prezentacja obfitowała w praktyczną wiedzę, którą Adam wykorzystuje w swojej pracy na co dzień, porady stylizacyjne, a także w odpowiedzi na nurtujące uczestników warsztatów pytania.

Nasi goście, poza chłonięciem modowych ciekawostek, mieli również okazję odbyć krótkie, indywidualne konsultacje z Adamem Chowańskim, w trakcie których omawiane były ich typy urody, w kontekście dobory palety kolorystycznej pasującej do cech ich wyglądu zewnętrznego.

W drugiej części warsztatów uczestnicy mieli okazję przetestować nowo nabytą wiedzę… na własnej skórze.

Podzieleni na grupy mieli za zadanie stworzyć stylizacje na zadany temat, wykorzystując wszystkie kolekcje ubrań, znajdujące się w TFH Koncept.

Nie ma jednak dobrej stylizacji bez odpowiednio dobranych akcesoriów, a przede wszystkim zegarków.

Dzięki uprzejmości naszych partnerów, uczestnicy warsztatów do swojej dyspozycji mieli całą paletę modeli do wyboru, od marek: Guess, Jacques du Manoir, Police, Lorus, Casio Vintage, Hornavan oraz Vector Smart.

Choć na co dzień dobieramy raczej zegarek do stylizacji, to tym razem postanowiliśmy odwrócić sytuację, utrudniając przy tym zadanie.

Różnorodność pośród dostępnych modeli zegarków sprawiła, że każda ze stworzonych stylizacji była unikatowa.

Portal „Zegarki i Moda” był patronem medialnym tego wydarzenia.

Drodzy Czytelnicy! TUTAJ znajdziecie cykl filmów ze stylistą „Czas na styl” oraz porady odnośnie doboru zegarka do określonej stylizacji.

Redakcja Zegarki i Moda wraz z Time Trend