Fjällräven, jedna z najbardziej znanych szwedzkich marek outdoorowych, wprowadza na rynek możliwość personalizacji kultowego plecaka Kånken. To nadal ten sam, kultowy plecak, ale z możliwością wyboru kolorów jego poszczególnych części.

Fjällräven prezentuje ten sam kultowy plecak, ale z możliwością personalizacji

Marka Fjällräven proponuje swoim fanom nowość.

Teraz w jeszcze bardziej kreatywny sposób użytkownicy będą mogli spersonalizować swój ulubiony plecak. Dzięki tej możliwości będą oni mogli wyrazić swoją kolorową osobowość, dopasować plecak do ulubionej kurtki lub po prostu dać upust wyobraźni.

Mając do wyboru 14 kolorów i 15 elementów z możliwością personalizacji, nowy konfigurator online zapewnia nieskończoną liczbę kombinacji, co sprawia, że spotkanie kogoś z takim samym plecakiem jest praktycznie niemożliwe.

Plecak z charakterystycznym liskiem teraz w dowolnym wzorze i kolorze

Od czasu kiedy w 1978 r. plecak Kånken pojawił się w ofercie dla szwedzkich uczniów, minęło wiele lat.

Kånken stał się marką znaną i cenioną przez ludzi w każdym wieku i z różnych środowisk na całym świecie, a jednak zasadniczo design pozostał taki sam.

Ponadczasowy design plecaka nie przestał być modny. Uparcie odmawia podporządkowania się przemijającym trendom i stylom, wyróżniając się uniwersalnym wzornictwem, trwałością i prostą funkcjonalnością.

Obecnie Kånken jest lubianym i osobistym towarzyszem w codziennym życiu.

Ogromna społeczność użytkowników plecaka wykorzystuje go do noszenia wszystkiego, od wielkich planów na przyszłość po śniadaniówki, w imponujący sposób personalizując go za pomocą naklejek, spinek, naszywek, a nawet haftów, następnie go fotografując, rysując i dzieląc się swoją pomysłowością ze światem.

Od kiedy i gdzie nowa usługa będzie dostępna?

Platforma wystartuje 18 października 2021 r. i rozpocznie działanie od ograniczonej liczby 1000 plecaków tygodniowo (500 w Europie i 500 w Ameryce Północnej).

Po stworzeniu i przesłaniu projektu przez konfigurator, Fjällräven wykona każdy egzemplarz plecaka na zamówienie i wyśle go do nowego właściciela w ciągu 3 – 4 tygodni.

Redakcja Zegarki i Moda

*artykuł na bazie informacji prasowej marki Fjällräven