Casio EDIFICE wprowadza zupełnie nową kolekcję zegarków – MOMENTUM, w której nowoczesny mężczyzna znajdzie czasomierz na co dzień, do biura, na kolację w gronie znajomych, czy też na wyjątkowe okazje. Kolekcja dedykowana jest młodym, aktywnym mężczyznom, którzy uwielbiają wyzwania oraz szybkie tempo życia, ale którzy jednocześnie nie zapominają o dobrym stylu i dodatkach, które podkreślają wyjątkowy image.

Nazwa kolekcji MOMENTUM pochodzi z języka angielskiego i oznacza dokładnie „pęd”. MOMENTUM doskonale łączy sport oraz elegancję i wyróżnia się atrakcyjną ceną. Dzięki temu czasomierze z tej kolekcji są świetną propozycją dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z japońską marką, a być może nawet z zegarkami!

Od lat w swoich projektach marka EDIFICE inspiruje się sportami motorowymi. Dynamika i szybkość związana z branżą samochodową niezmiennie napędza japońskich inżynierów do tworzenia nowych, niebanalnych oraz solidnych czasomierzy. Zaprojektowane z typowym dla marki charakterem, którego trzon stanowi niezawodna jakość i perfekcyjnie wykończoną tarczę.

Prezentowane nowości z kolekcji MOMENTUM to cztery modele w różnych wariacjach kolorystycznych – EFR-557CDB-1AVUEF, EFR-557CD-1AVUEF, EFR-557CD-1A9VUEF oraz EFR-557D-4AVUEF.

Zegarek EFR-557CDB-1AVUEF to kombinacja czerni z intensywnym czerwonym kolorem.

 

Panowie sięgający po EFR-557CD-1AVUEF postawią na połączenie granatu z czernią.

 

Mężczyźni, którzy szukają przewagi elegancji nad sportem, z pewnością nie przejdą obojętnie obok EFR-557CD-1A9VUEF. Czarną tarczę tego zegarka zdobi odcień złoty, którym wykończono także same wskazówki.

 

Gamę kolorów zamyka odważny zegarek EFR-557D-4AVUEF z hipnotyzującą czerwoną tarczą.

Warto również zwrócić uwagę na bransolety opisanych zegarków. Stalowe, lecz niejednolite – łączą elementy zarówno polerowane jak i matowe.  Pomimo różnic w kolorystyce zegarków, kolekcja posiada istotny wspólny mianownik – funkcjonalność. Zegarki są wodoszczelne (100 m) i posiadają takie funkcje jak datownik, stoper oraz podświetlenie typu neobrite.

Ceny zegarków:  689zł-719zł.

Redakcja Zegarki i Moda

*Materiały oraz zdjęcia pochodzą z informacji prasowych Casio Edifice