Smukłe linie, prawdziwe diamenty na uszach i kopercie, jeszcze jeden diament na koronce, czytelne, eleganckie tarcze i wybór skórzanych pasków w nowych kolorach.

OMEGA prezentuje nowe, urzekające damskie modele z kolekcji De Ville Trésor. Linia powinna trafić w gusta pań ceniących zegarkową klasykę z odrobiną biżuteryjnego blichtru. Miłośniczki eleganckiej i stylowej linii mają teraz jeszcze większy wybór.

Omega ma długą tradycję w tworzeniu pięknych zegarków dla kobiet.

W kultowej kolekcji De Ville pojawiły się 3 nowe modele. W tej współczesnej kolekcji każdy zegarek ma ciekawy design i nowoczesny styl.

Co to za nowości?

Pierwszy model – Omega De Ville Trésor o referencji 428.18.36.60.05.002 – to po prostu ultrakobiecy zegarek. Zarówno ze względu na kolorystykę, jak i rozmiar. Koperta ma typowo damską średnicę – 36 mm. Aż miło popatrzeć, bo obu stronach koperta wysadzana jest prawdziwymi diamentami! Dodatkowy, jeszcze jeden diament znalazł się także na koronce, w kielichu kwiatu z płynnej czerwonej ceramiki. Na lakierowaną białą tarczę z masy perłowej nałożono cyfry rzymskie i eleganckie złote wskazówki. Pasek wykonano ze skóry naturalnej w jasnoróżowym, cielistym kolorze. Mechanizm kwarcowy z funkcją „long life”, szafirowe szkiełko z powłoką antyrefleksyjną oraz wodoszczelność klasy 30 m nadają mu luksusowego charakteru.

Omega De Ville Trésor o referencji 428.18.36.60.05.002 dane techniczne:

Mechanizm: kwarcowy z funkcją „Long Life”, kaliber 4061, żywotność baterii 48 miesięcy
Szkło: szafirowe z powłoką antyrefleksyjną
Materiał koperty: stal szlachetna
Średnica koperty: 36 mm
Kolor tarczy: biały
Pasek: skóra naturalna, kolor jasnoróżowy/cielisty
Wodoszczelność: 30 m
Cena: 22 100 PLN

Druga nowość Omega De Ville Trésor o referencji 428.18.39.60.05.001 to zegarek o tym samym, bardzo eleganckim designie. Koperta o nieco większej, dość rzadko spotykanej średnicy 39 mm wykonana została ze stali szlachetnej. Koperta po obu stronach wysadzana jest 38. prawdziwymi diamentami! Dodatkowy 39. diament znajduje się też na koronce. Koperta o średnicy 39 mm i 39 prawdziwych kamieni szlachetnych… Czy to przypadek? Raczej nie. Diamentów w tym modelu jest tyle samo co w modelu wyżej, różnicę stanowi kolor paska wykonanego ze skóry naturalnej – tutaj jest srebrzysty, metaliczny. „Serce” zegarka to mechanizm kwarcowy z dodatkową funkcją „long life”, a tarczę chroni szafirowe szkiełko. Jest lśniąco, błyszcząco, metalicznie i… „bling”! Dla miłośniczek błyskotek w sam raz.

Omega De Ville Trésor o referencji 428.18.39.60.05.001 dane techniczne:

Mechanizm: kwarcowy z funkcją „Long Life”, kaliber 4061, żywotność baterii 48 miesięcy
Szkło: szafirowe z powłoką antyrefleksyjną
Materiał koperty: stal szlachetna
Średnica koperty: 39 mm
Kolor tarczy: biały
Pasek: skóra naturalna, kolor metaliczny
Wodoszczelność: 30 m
Cena: 24 900 PLN

Trzecia nowość Omega De Ville Trésor o referencji 428.58.39.60.02.001 jest jeszcze bardziej bogatszy. Przyciągnie niejedne damskie spojrzenia. Przede wszystkim to zasługa koperty wykonanej z 18-karatowego złota Moonshine. Co to za rodzaj złota? To nowy, unikalny i ekskluzywny stop o jaśniejszym niż tradycyjne żółte złoto odcieniu i o większej odporności na matowienie (to złoto świeci jaśniej niż Księżyc na niebie). Pasek wykonany ze skóry naturalnej w kolorze butelkowej zieleni świetnie koresponduje ze złotem koperty, na której znalazło się 38 diamentów (+ dodatkowy na koronce). Projekt wyjątkowo elegancki i ultrakobiecy, cudo!

Omega De Ville Trésor o referencji 428.58.39.60.02.001 dane techniczne:

Mechanizm: kwarcowy z funkcją „Long Life”, kaliber 4061, żywotność baterii 48 miesięcy
Szkło: szafirowe z powłoką antyrefleksyjną
Materiał koperty: 18-karatowe złoto Moonshine
Średnica koperty: 39 mm
Kolor tarczy: białawy, srebrny
Pasek: skóra naturalna, kolor butelkowej zieleni
Wodoszczelność: 30 m
Cena: 50 400 PLN

Omega De Ville Trésor jest stworzona dla pięknych kobiet, które szukają nowoczesnego i delikatnie kobiecego zegarka z dobrymi parametrami technicznymi. Co sądzicie?

Agata Molka