Słoneczne, letnie dni wracają, a po wszystkim, co przeżyliśmy w tym roku, nic nie cieszy tak bardzo, jak wyjście na zewnątrz i cieszenie się słońcem. To właśnie na czas długo wyczekiwanych dni na świeżym powietrzu OMEGA wychodzi z wyjątkowo stylową propozycją unikalnej kolekcji okularów, których wzornictwo, o lekkiej i nowoczesnej formie, zainspirowane zostało kolekcją zegarków.

Pierwszą błyskotliwą ideą było połączenie stylu retro w kobiecym stylu z charakterystycznymi cechami zegarmistrzostwa OMEGI z przeszłości, które znajdują odzwierciedlenie w modelach okularów o kwadratowym kształcie.

Przywodzące na myśl ciepłe pożegnanie zachodzącego słońca metalowe oprawki lśnią blaskiem różowego złota.

Okulary mają klasycznie żłobione krawędzie, a na końcówkach zauszników naniesiono słynny, falisty wzór Seamaster.

Nowoczesny design okularów

Styl okularów doskonale nawiązuje do filmowej złotej ery Francuskiej Riwiery, a jednocześnie pozostaje bardzo aktualny, oferując akcenty współczesnego luksusu.

Stawiając na ponadczasowy i wyrafinowany klimat OMEGA nadała popularnemu pilockiemu stylowi dla mężczyzn swój własny wyraz.

Czy prowadzisz dobry samochód, czy leżysz nad basenem, łagodnie złoty odcień okularów imponuje efektownym, bogatym stylem. To zasługa włoskiej konstrukcji, elementów oprawek w stylu Dark Havana i typowo szwajcarskiego akcentu – logotypów znanych z koronki marki OMEGA na końcówkach zauszników.

Wreszcie, inspiracje vintage dopełnia uniwersalny projekt o okrągłych, przydymionych szkłach i oprawkach wykonanych z innowacyjnego połączenia octanu celulozy z metalem w odcieniach połyskującego palladu i czerni. Choć brzmi to nieco futurystycznie, to nie sposób pomylić ten tradycyjny model z osłonami i podwójnym mostkiem z żadnym innym.

To okulary na najgorętsze dni, gdy słońce, na które tak czekaliśmy, świeci z każdego kierunku.

Dostępność

Okulary są dostępne wyłącznie we flagowym OMEGA Boutique, Pl. Trzech Krzyży 16A w Warszawie.

 

Redakcja Zegarki i Moda

*artykuł opracowano na podstawie materiałów prasowych OMEGA