W 1924 roku narodziła się kolekcja Trinity. W 2024 roku Cartier świętuje 100 lat swojego ikonicznego dzieła w nowej kampanii. Podkreśla w niej, że Trinity to więcej niż tylko biżuteria, to symbol jedności i różnorodności.

Połączeni zazębiającymi się pierścieniami Trinity, ambasadorzy Cartier Paul Mescal, JISOO, Yara Shahidi, Jackson Wang i Labrinth, ucieleśniają wszystkie formy miłości i nieskończone możliwości więzi: rodzinę, przyjaciół, nieskończoność, nieokreśloność.

Najlepiej pokazuje to oficjalny klip promocyjny marki Cartier:

Podobnie jak trzy pierścienie Trinity, poruszają się niezależnie, ale harmonijnie, z wdziękiem posuwając się przez nieskończony krajobraz, przy akompaniamencie ścieżki dźwiękowej Labrinth. W ramach tej orkiestracji kompozytor połączył ich głosy w jeden, zapraszając do refleksji nad różnorodnością połączeń, do której nawiązuje Cartier.

„Więzy, które tworzymy, niezależnie jaką formę przyjmują, przyjaźni, pasji, rodziny, kiedy istnieje więź, zbliża nas, czasem na całe życie, czasem tylko na krótką chwilę, ale to nie jest ważne… jeśli tworzy się więź, która tylko raz, ma moc związania nas na całe życie.”

PAUL MESKAL

Irlandzki aktor Paul Mescal znany jest z niuansów i wrażliwości w swojej pracy, zarówno na scenie, jak i przed kamerą. Po swojej przełomowej roli w serialu “Normalni ludzie” zyskał uznanie w branży co przełożyło się na późniejszą nominację do Oscara dla Najlepszego Aktora Pierwszoplanowego oraz otrzymał wiele innych wyróżnień.

„Trinity jest dla mnie ucieleśnieniem przyjaźni, miłości i życzliwości. To absolutny zaszczyt być częścią tej kampanii” – Paul Mescal

JISOO

Od swojego debiutu JISOO stała się artystką o światowym zasięgu. Ta popu, mająca ponad 77,6 miliona obserwujących na Instagramie, tworzy historię i zrzesza całe pokolenia na całym świecie: od piosenkarki jednego z odnoszących największe sukcesy zespołów BLACKPINK po utalentowaną aktorkę.

„Dla mnie Trinity jest częścią naszego życia, wiąże się z ideą różnorodności i pozwala mi uwzględnić wszystkie moje aspekty – i zachęcać do tego nowe pokolenia”. – JISOO

YARA SHAHIDI

Wielokrotnie nagradzana amerykańska aktorka, producentka i przełomowa gwiazda serialu ABC “Black-ish”, nominowanego do nagród Emmy i Złotego Globu. Szybko dała się poznać jako imponująca aktorka, którą warto oglądać w Hollywood. Absolwentka Harvardu znana jest także ze swojego zaangażowania społecznego i aktywizmu, w szczególności walki o różnorodność na ekranie. W 2023 roku zagrała rolę Dzwoneczka w filmie “Piotruś Pan i Wendy” oraz zagrała w filmie “Przesiadując przy cieście w barach”, którego była także producentem wykonawczym.

„Trinity jest symbolem łączności i miłości, co bardzo pasuje do mojego życia, które jest wynikiem głębokiej miłości, którą odczuwam ze strony mojej społeczności”. – Yara Shahidi

JACKSONA WANGA

Muzyk, performer, projektant mody i dyrektor kreatywny zgromadził ponad 97 milionów obserwujących na platformach mediów społecznościowych. Jest założycielem TEAM WANG i pierwszym chińskim artystą, który dwa lata z rzędu wystąpił na Coachelli.

„Mam nadzieję, że każdy znajdzie swój własny standard szczęścia i satysfakcji. Staram się nawiązywać więzi emocjonalne przypominające wartości Trinity”. – Jacksona Wanga

LABRINTH

Labrinth to angielski piosenkarz, autor tekstów i producent muzyczny. Po wydaniu trzech albumów studyjnych, które odniosły ogromny sukces (Electronic Earth, Imagination & the Misfit Kid, Ends & Begins), Labrinth przyjął rolę kompozytora hitowego serialu HBO Euphoria, zarówno w sezonie 1, jak i 2.
Zdobył nagrody Emmy, Ivor Novellos i Brits, a także otrzymał wiele nominacji do nagrody Grammy. Jako producent Labrinth współpracował z wieloma artystami o międzynarodowej sławie i jest częścią supergrupy LSD wraz z Sią i Diplo.

„Czuć, kochać i tworzyć jako kolektyw to naprawdę niesamowite doświadczenie. Współpraca sama w sobie, łączenie różnorodnych światów i twórcza wymiana, jest prawdziwą symboliką uniwersalności Trójcy”. – Labrinth.

 

Wszelkie modowe nowości możecie znaleźć na naszej podstronie – Moda

 

Redakcja Zegarki i Moda