Zegarki ślubne rządzą się swoimi prawami. W męskim wydaniu powinny być pasku wykonanym ze skóry, w stonowanych kolorach, najlepiej w czerni, granacie lub brązie. Mają pasować do ślubnego garnituru, oraz od godziny „0” odmierzać wspólne chwile.

Oto idealny kandydat – Lacoste Vienna o referencji 2011046. Prosty, klasyczny, elegancki w 100%.

Wielu z nas kojarzy sportowe koszulki polo z charakterystycznym logo krokodyla, które są rozpoznawalne na całym świecie. Pierwszą koszulkę tego typu Rene Lacoste – założyciel marki i utalentowany tenisista – własnoręcznie zaprojektował i założył w 1926 roku podczas mistrzostw świata w tenisie US Open.

Dziś francuski dom mody w bogatym asortymencie posiada także inne części garderoby, obuwie, okulary, perfumy i zegarki.

Męskie zegarki Lacoste – styl balansujący na pograniczu sportu i elegancji

Lacoste nieustannie tworzy nowe modele czasomierzy, które zyskują uznanie wielu mężczyzn. Najbardziej znana jest linia L1212, która nawiązuje do tenisowego DNA marki.

Ale nie można zapominać, że design Lacoste to nie tylko modele nawiązujące do sportu. To także szyk, klasa, styl i elegancja w męskim wydaniu. W końcu, jeszcze do połowy XX wieku tenis, oprócz krykieta i gry w polo, był uważany za prestiżowy sport.

Kolekcja Vienna to klasyczne i uniwersalne pod względem designu wydanie zegarków Lacoste. Inspiracją do stworzenia tego modelu była męska elegancja, w tym najbardziej eleganckim – garniturowym, może nawet frakowym wydaniu.

Lacoste Vienna 2011046 – męski zegarek (nie tylko) do ślubnego garnituru

Zegarek męski Lacoste Vienna o referencji 2011046 to elegant, idealnie wymierzony, skrojony i uszyty na miarę męskich nadgarstków.

Można z nim brylować w towarzystwie. Można udać się na swój własny ślub w charakterze pana młodego, albo w charakterze gościa. Koperta o średnicy 42 mm i grubości 10 mm będzie odpowiednia na większość męskich nadgarstków. Bez trudu wsunie się pod mankiet koszuli i lekko wystawać będzie spod rękawa marynarki.

Budulcem koperty jest stal szlachetna, w tradycyjnym srebrzystym kolorze. Kształt to tradycyjny okrąg.

Srebro koperty dobrze koresponduje z granatem tarczy.

A na tarczy?

Podłużne, cienkie i strzeliste wskazówki; indeksy w tym samym złotym kolorze oraz słynne logo aligatora na godzinie 3. Oznaczenia godzin dobrze komponują się z granatowym tłem tarczy, co ułatwia poprawny odczyt czasu. Ciekawa jest także sama tekstura tarczy, w małe przeplatane pionowo-poziome kwadraciki.

Stalowa koperta, granatowa tarcza oraz pasek wykonany ze skóry naturalnej w ciemnobrązowym kolorze sprawiają, że zegarek będzie odpowiedni zarówno do brązowego, granatowego i czarnego garnituru.

Klasę wodoszczelności tego modelu ustalono na poziomie 50 m; gwarantuje to jedynie podstawowy kontakt z wodą, np. podczas mycia rąk. Ale przypominam – jest to męska propozycja do garnituru, na ważną uroczystość, a nie na plażę czy basen.

Aby nieporysowanym zegarkiem cieszyć się długi czas, zastosowano szkło mineralne, o podwyższonej twardości.

„Serce” zegarka to mechanizm kwarcowy zapewniający precyzję chodu i czyniący zegarek praktycznie bezobsługowym. Co prawda, dla wielu mężczyzn zegarek to – oprócz obrączki – jedyna biżuteria i wolą zainwestować w droższe modele, z automatycznym naciągiem, z duszą, ale kwarce też znajdują swoich zwolenników.

Cena i dostępność

Męski zegarek Lacoste Vienna o referencji 2011046 dostępny jest w sieci salonów Time Trend – online i/lub stacjonarnych zlokalizowanych w całej Polsce oraz u wybranych partnerów handlowych ZIBI. Cena katalogowa tego modelu to 539 zł.

Polecamy wszystkim elegantom!

Agata Molka

Wszelkie nowości zegarkowe oraz informacje dotyczące marki znajdują się zawsze na indywidualnej podstronie marki tu – LACOSTE.

Lacoste Vienna 2011046 – dane techniczne:

Marka: Lacoste

Płeć: męski

Styl: fashion

Materiał koperty: stal szlachetna

Pasek: skóra naturalna

Kolor paska: ciemnobrązowy

Mechanizm: kwarcowy

Kolor koperty: srebrny

Szerokość koperty: 42 mm

Grubość koperty: 10 mm

Kolor tarczy: granatowy

Szkło: mineralne

Wodoszczelność: 50 m

Okres gwarancji: 2 lata

Baner