Targi BASELWORLD 2017 jak co roku obfitowały w mnóstwo atrakcyjnych nowości z zegarkowego świata. Jedną z nich jest propozycja amerykańskiego domu mody GUESS, który zaprezentował swój kolejny smartwatch. GUESS CONNECT TOUCH jest nową ulepszoną wersją smartwatcha GUESS CONNECT. Marka GUESS jako pierwsza na świecie marka z segmentu fashion zaprezentowała w roku 2015 analogowo – cyfrowy smartwatch.

Nowa kolekcja GUESS CONNECT TOUCH wyposażona została w procesor Qualcomm Snapdragon Wear 2100, który umożliwia połączenie funkcjonalności z modnym designem amerykańskiego brandu oraz płynną pracę urządzenia.

Funkcjonalność GUESS CONNECT TOUCH to nie tylko jak sama nazwa wskazuje dotykowy ekran, ale także możliwość odbierania i odpisywania na wiadomości tekstowe oraz e – maile i nawiązywanie połączeń z poziomu zegarka.

Użytkownik wykorzystuje wymienione funkcje smartwatcha bez konieczności synchronizacji ze smartfonem, a jedynie poprzez połączenie zegarka z dostępną siecią WIFI. Poprzez Google Play na zegarek można ściągnąć dowolną aplikację bez sięgania po telefon.

Użytkownicy dla których ważna jest funkcjonalność z punktu widzenia sportu, GUESS CONNECT TOUCH umożliwi zmierzenie spalonych kalorii, pokonanych kilometrów czy też rejestrowanie kolejnych czasowych życiówek.

GUESS CONNECT TOUCH współpracuje z systemami operacyjnymi IOS oraz Android, posiada ciekawą i praktyczną funkcję zabezpieczenia zegarka PINem, a żywotność baterii przy regularnym użytkowaniu wynosi 24 godziny.

Marka GUESS podkreśliła designerską sferę zegarków, która doskonale wpisuje się w stylistykę brandu. Smartwatch posiada ogromne możliwości personalizacji – posiada około 100 różnych wersji kolorystycznych i stylistycznych tarcz, których konfiguracja jest dowolna.

Ponadto, GUESS CONNECT TOUCH jest dostępny w 16 wersjach kolorystycznych, o średnicy koperty 41 mm oraz 44 mm. Na polskim rynku dostępne są dwie wersje dla kobiet oraz dwie dla mężczyzn. Męski C1001G2 to uwielbiane przez projektantów amerykańskiego domu mody połączenie granatu i złota. C1001G1 to męska propozycja w barwach czerni i stali.

 

Damski C1003L1 to eteryczna mieszanka bieli, złota i granatu, podobnie jak męskie wersje wyposażona w silikonowy pasek. C1003L3 to damska wersja GUESS CONNECT TOUCH w całości wykonana ze stali szlachetnej.

Grubość smartwatchy GUESS CONNECT TOUCH to zaledwie 11,85 mm.

Cena GUESS CONNECT TOUCH: 1499 zł

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Procesor: Qualcomm Snapdragon Wear 2100

Średnia koperty: 41 mm lub 44 mm

Grubość: 11,85 mm

Weronika

Redakcja Zegarki i Moda

*Zdjęcia i film pochodzą z oficjalnych materiałów prasowych marki Guess