Nowa kolekcja zegarków Swarovski obfituje w czasomierze mieniące się kolorami tęczy. To kolekcja, która spowoduje szybsze bicie serca u kobiet, które lubią otaczać się błyszczącymi elementami stylizacji. Spośród dostępnych modeli, marka Swarovski proponuje dwanaście zegarków w kolorystyce iście świątecznej – złoto w połączeniu z kryształami – w sam raz na nadchodzące Święta!

Crystalline Pure Watch

Numer referencyjny: 5295334

Koperta o średnicy 34 mm wykonana ze stali nierdzewnej w kolorze różowego złota jest wypełniona około 850 czarnymi kryształkami. Czarna tarcza idealnie komponuje się z bransoletą ze stali nierdzewnej w kolorze różowego złota, która posiada regulowane ogniwa, dzięki czemu doskonale leży. Wodoszczelność: 50 m. Model dostępny jest w 4 wersjach kolorystycznych. Cena: 1490 zł.

Crystalline Oval Watch

Numer referencyjny: 5200341 

Koperta o wymiarach 37 mm na 43 mm wykonana ze stali nierdzewnej w kolorze różowego złota. Okrągły wewnętrzny pierścień wypełniony jest około 1700 przezroczystymi kryształami. Tarcza w kolorze biało – srebrnym subtelnie kontrastuje z indeksami i wskazówkami pod kolor koperty i bransolety wykonanej ze stali nierdzewnej.  Wnętrze zegarka wypełnia szwajcarski mechanizm kwarcowy. Model dostępny jest w 5 wersjach kolorystycznych. Cena: 1790 zł.

Graceful Mini Watch

Numer referencyjny:5261490

Elegancki i modny zegarek o wykończeniu w stylu retro. Kopertę o średnicy 29 mm zdobią 54 kryształy, które oszałamiająco błyszczą. Biało – srebrna tarcza komponuje się z pierścieniem z kryształów, a całości towarzyszy subtelna bransoleta w klasycznym stylu. Wodoszczelność: 50 m. Model dostępny jest w 2 wersjach kolorystycznych. Cena: 1490 zł.

Alegria Watch

Numer referencyjny: 5188842

Ten stylowy model zdobi fasetowany kryształowy pierścień. Koperta o średnicy 33 mm wykonana jest ze stali nierdzewnej w kolorze różowego złota. Efektownym uzupełnieniem fasetowanego pierścienia i eleganckiej bransolety jest tarcza w kolorze grafitowo – brązowym. Bransoleta również wykonana jest ze stali nierdzewnej pod kolor koperty. Wodoszczelność: 50 m. Model dostępny jest w 7 wersjach kolorystycznych. Cena: 1490 zł.

Daytime Watch

Numer referencyjny: 5182231

Koperta tego modelu ma średnicę 34 mm i wykonana jest ze stali nierdzewnej w odcieniu różowego złota. Pierścień wokół tarczy wykończony jest 48 przezroczystymi kryształami. Sama tarcza również jest utrzymana w kolorze różowego złota i mieni się błyszczącymi drobinkami. Bransoleta wykonana jest ze stali nierdzewnej pod kolor koperty.Wnętrze zegarka wypełnia szwajcarski mechanizm kwarcowy. Model dostępny jest w jednej wersji kolorystycznej. Cena: 1490 zł.

City Watch

Numer referencyjny: 5181642

Koperta o średnicy 38 mm oraz klasyczna bransoleta wykonane są ze stali nierdzewnej. Cały zegarek, podobnie jak inne prezentowane modele utrzymany jest w kolorystyce różowego złota. W tym modelu biało-srebrną tarczę otacza pierścień z 78 kryształów. Ponadto na tarczy rolę jedenastu indeksów pełnią ręcznie nakładane kryształy. Model dostępny jest w 5 wersjach kolorystycznych. Cena: 1490 zł.

Lovely Crystals Mini Watch

Numer referencyjny: 5261496

Koperta o średnicy 31 mm oraz klasyczna i elegancka bransoleta wykonane są ze stali nierdzewnej w odcieniu różowego złota. Pierścień zdobi 20 elementów wypełnionych kryształami. Subtelności temu modelowi dodaje tarcza z masy perłowej wykończona delikatnymi indeksami. Wodoszczelność: 50 m. Model dostępny jest w 3 wersjach kolorystycznych.
Cena: 1790 zł.

Memories Watch

Numer referencyjny: 5209181

Ten model to kwintesencja luksusowego blasku. Koperta o wymiarach 17 mm na 26 mm wykonana jest ze stali nierdzewnej w kolorze złotym. Delikatna i minimalistyczna tarcza ma subtelny srebrny odcień. Pasek wykonany jest z tkaniny Alcantara® wysadzanej złotymi kryształami. Wodoszczelność: 50 m. Model dostępny jest w 4 wersjach kolorystycznych.
Cena: 1790 zł.

Era Journey Watch

Numer referencyjny: 5295366

Model Era Journey przyciąga spojrzenia kontrastem. Sportowy design uzupełnia funkcja stopera. Koperta o średnicy 38 mm i bransoleta wykonane są ze stali nierdzewnej w kolorze różowego złota. Czarną tarczę otacza 50 kryształów, które efektownie wypełniają pierścień. Wodoszczelność: 50 m. Model dostępny jest w 2 wersjach kolorystycznych.
Cena: 1990 zł.

Aila Mini Watch

Numer referencyjny: 5253329

Model Aila Mini ma drobną kopertę o średnicy 28 mm. Zarówno bransoleta w kształcie łańcuszka, jak również koperta wykonane są ze stali nierdzewnej w odcieniu różowego złota. Ponadto tarczę otacza pierścień wypełniony 48 przezroczystymi kryształami. Eleganckim uzupełnieniem całości jest tarcza wykonana z masy perłowej oraz kryształowe zdobienia na bransolecie. Wodoszczelność: 30 m. Model dostępny jest w 3 wersjach kolorystycznych.
Cena: 1490 zł.

Crystalline Oval Watch

Numer referencyjny: 5158972

Koperta o wymiarach 37 mm na 43 mm wykonana ze stali nierdzewnej w kolorze złota. Okrągły wewnętrzny pierścień wypełniony jest około 1700 przezroczystymi kryształami. Tarcza w kolorze biało – srebrnym subtelnie kontrastuje z indeksami i wskazówkami pod kolor koperty. Zegarek ten wyposażony jest w pasek z tkaniny w złotym kolorze, zapinany na klamrę. Wnętrze zegarka wypełnia szwajcarski mechanizm kwarcowy. Model dostępny jest w 9 wersjach kolorystycznych. Cena: 1490 zł.

Dreamy Watch

Numer referencyjny: 5213746

Ten model to ponadczasowa elegancja z odrobiną nowoczesności. Koperta o średnicy 28 mm wykonana jest ze stali nierdzewnej w odcieniu żółtego złota. Tarcza z masy perłowej ozdobiona jest 11 ręcznie nanoszonymi kryształowymi indeksami. Całości dopełnia skórzany pasek w jasno-złotym odcieniu.Wodoszczelność: 30 m. Model dostępny jest w 5 wersjach kolorystycznych. Cena: 1490 zł.

 

https://www.youtube.com/watch?v=ruiPza8vASU

Weronika

Redakcja Zegarki i Moda

*Zdjęcia i film pochodzą ze strony www.swarovski.com oraz z oficjalnego kanału marki na www.youtube.com