Zegarek GUESS Nova W1313L2.

Oto zegarek, który zajął 2. miejsce w kategorii zegarki w plebiscycie TOP AVANTI 2019!

Moje drogie Panie!

Szukacie zegarka, który świetnie sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i do wieczorowej kreacji? Prostego, klasycznego, ale z błyskiem? Proszę bardzo!

Oto przed Wami zegarek GUESS Nova o referencji W1313L2, który zdobył 2. miejsce w kategorii zegarki w plebiscycie TOP AVANTI 2019.

Celem plebiscytu „TOP AVANTI” jest wskazanie Czytelniczkom magazynu najbardziej wartościowych i godnych polecenia produktów dostępnych na polskim rynku. Konkurs ma za zadanie wyłonienie zwycięzców w poszczególnych branżach, co pozwala im budować wizerunek liderów. Firmy zgłaszały swoje produkty w 15 kategoriach, m.in. odzież, akcesoria, kosmetyki, biżuteria, jedną z nich były również zegarki.

Pierwsze miejsce w tej kategorii zdobył zegarek ELIXA Finesse, trzecie Swatch Skin Notte, a drugie – właśnie GUESS Nova.

Co takiego interesującego jest w tym zegarku, że zdobył takie wyróżnienie? Dzięki czemu je uzyskał? Przyjrzyjmy się zatem mu nieco bliżej.

W odróżnieniu od innych, czasomierz GUESS Nova wyróżnia prostota, elegancja i szyk. Jest to zegarek w tylu fashion, przeznaczony dla stylowych kobiet, które interesują się aktualnymi trendami w modzie.

Tarcza jest prosta, minimalistyczna, można by powiedzieć, zupełnie nie w stylu marki GUESS. Cyferblat został ozdobiony szlifem słonecznym, dzięki czemu w świetle będzie zmieniał odcień. Indeks godziny 12 jest to element, który zdecydowanie najbardziej przyciąga wzrok. W tym miejscu umieszczono bowiem to, co wiele kobiet kocha najbardziej. Jeden, prawdziwy, certyfikowany diament lśni i nadaje zegarkowi stylu glamour. Pod diamentem, drukowanymi literami umieszczono logo marki GUESS.

Wskazówki są proste, klasyczne, w złotym kolorze.

Koperta wykonana ze stali szlachetnej została pokryta odporną na ścieranie powłoką w kolorze złota. Średnica koperty jest dość spora jak na damski zegarek, wynosi bowiem 40 mm. Niektórym paniom może to odpowiadać, innym nie; ale dzięki takiej wielkości średnicy zegarek na nadgarstku z pewnością będzie dobrze widoczny.

W kolorze złota również jest bransoleta z pełnych ogniw, wykonana ze stali nierdzewnej. Złota jest także tarcza.

Wodoszczelność tego modelu, podobnie jak wielu innych zegarków modowych, zaprojektowano jedynie na podstawowym poziomie 30 m, ale fashionistki raczej nie zwrócą na to szczególnej uwagi. Ten zegarek ma dobrze i ładnie wyglądać, a nie służyć do letnich kąpieli w basenie.

Dzięki kwarcowemu mechanizmowi połączono przyjemne z pożytecznym. Bateria powinna wystarczyć na kilka lat, nie trzeba będzie się martwić. Gwarancja wynosi 2 lata.

Premiera zegarka GUESS Nova miała miejsce we wrześniu 2019 r.

Cena katalogowa to 699 zł. W tej kwocie otrzymać możemy zegarek modnej, znanej na całym świecie marki. Czasomierz prosty, elegancki, dość minimalistyczny, ale jednocześnie glamour. Pasujący zarówno na co dzień, jak i na czerwony dywan. Dzięki brylantowi zegarek ma elegancki i niezwykle kobiecy charakter. Marylin Monroe mawiała, że diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety i zdecydowanie miała rację! Diamenty są wieczne i zawsze wygrywają!

GUESS Nova nr. ref. W1313L2 dane techniczne:

Marka: GUESS
Model: W1313L2
Rodzaj: damski
Mechanizm: kwarcowy
Wodoszczelność: 30 m
Koperta: stal szlachetna
Szerokość koperty: 40 m
Kolor tarczy: złoty
Cechy tarczy: jeden, certyfikowany diament
Szkiełko: mineralne
Bransoleta: stal szlachetna
Cena: 699 zł

Wszelkie nowości, recenzje zegarków oraz informacje dotyczące marki GUESS znajdują się zawsze na indywidualnej podstronie marki tu – GUESS.

 

Agata Molka
Redakcja Zegarki i Moda