Kobiety w XXI wieku są ambitne i głodne sukcesu. Pracują, szybko wspinają się po ścieżkach kariery, docierając do wymarzonych, wysokich stanowisk, rozwijają, szkolą. Współczesne kobiety są mądre i przedsiębiorcze.

Oprócz aktywności zawodowej, po pracy, wiele z nich ma pasję. Jedne zajmują się rękodziełem, podróżują po świecie, zdobywają górskie szczyty, jeszcze inne… kolekcjonują zegarki. Zainteresowania to element osobowości, który je podkreśla i udowadnia, że prawdziwa pasja dodaje kobietom wiele uroku.

Mimo różnorodności, jedno jest w nich absolutnie niezmienne – uwielbiają się poznawać, wymieniać doświadczeniami i rozmawiać. Dlatego właśnie tak potrzebne są wszelkie miejsca, gdzie kobiety mają taką możliwość.

A jeśli jest to niczym nieograniczona wirtualna przestrzeń – tym lepiej! Internet pozwala odnaleźć osoby czy strony www o podobnych zainteresowaniach, by dzielić się wiedzą i pasją.

I w taki oto sposób, przechodząc do meritum, dziś mamy przyjemność ogłosić Wam dobrą wiadomość. Dobrą, a nawet bardzo dobrą!

Portal www.zegarkiimoda.pl oraz strona internetowa www.damosfera.com oficjalnie rozpoczęły współpracę!

Doprecyzujmy – portal www.zegarkiimoda.pl skierowany jest zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn. Ale, że w zespole redakcyjnym są obecnie 3 kobiety, siłą rzeczy, artykuły, szczególnie z zakresu mody, skierowane są często w stronę damską.

Udowadniamy, że czasomierz nie tylko odmierza czas, ale jest też piękną, stylową biżuterią i stanowi modny dodatek do stylizacji.

 

Ci, którzy uważnie obserwują nasz portal, zapewne zauważyli, że w zakresie zegarków prezentujemy pełną paletę możliwości – oczywiście, a jakże, uwielbiane przez nas modele damskie, ale też męskie i dziecięce.

Modele sportowe, jak i te bardziej klasyczne. Ale to zapewne już wiecie.

Zajmijmy się lepiej prezentacją naszego nowego partnera – www.damosfera.com.

Damosfera to dzieło dwóch inspirujących kobiet – Katarzyny Krauss i Edyty Gawarskiej.

Damosfera działa na rynku od 7 lat i zajmuje się szeroko pojętymi zagadnieniami sfery kobiet.

Organizuje cykliczne imprezy modowe i kulturalne, pokazy filmowe, spotkania z inspirującymi ludźmi. Co więcej, Damosfera oferuje szkolenia i warsztaty skierowane do wszystkich kobiet, chcących się rozwijać i zdobywać nowe doświadczenia.

Działania firmy wspiera strona internetowa www.damosfera.com, która jest subiektywnym przewodnikiem po świecie mody, podróży, kultury, sztuki, psychologii i wielu ciekawych wydarzeniach.

Jednym z nich jest Warszawski Dzień Kapelusza.

To autorski projekt Damosfery, który od początku spotkał się z dużym zainteresowaniem wśród odbiorców świata mody, sztuki i mediów, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Film z pierwszej edycji wydarzenia dostępny jest tutaj:

Kolejne dwa prestiżowe wydarzenia (ok. 10 000 osób) to konkursy na najpiękniejsze stylizacje podczas gali Derby i Wielkiej Warszawskiej na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie.

Damosfera jest również organizatorem konkursów podczas turniejów polo w Polo Klub Żurawno w okolicach Warszawy.

Co więcej, Damosfera organizuje wydarzenia ze świata mody promujące zarówno polskich, jak i zagranicznych artystów. Podczas tych wydarzeń odbywają się spotkania z artystami i z projektantami mody prezentującymi swoje najnowsze kolekcje ubrań.

Dynamicznie rozwijający się portal „Zegarki i Moda” stara się wspierać różne inicjatywy mające na celu zainteresowanie światem mody, dodatków i akcesoriów (w tym zegarków). Dlatego ideą naszej partnerskiej współpracy jest wzajemne wspieranie się, promowanie, współorganizowanie wydarzeń ze świata fashion.

Liczymy, że dzięki połączeniu sił zainteresujemy zegarkami i modą jeszcze szersze grono czytelników i czytelniczek.

Zachęcamy do odwiedzin strony www.damosfera.com!

Redakcja Zegarki i Moda