Portal www.zegarkiimoda.pl oraz blog www.dzialmeski.pl o tematyce mody męskiej oficjalnie rozpoczęły współpracę!

Ci, którzy uważnie nas obserwują, zapewne zauważyli, że kilka miesięcy temu nawiązaliśmy współpracę z portalem skierowanym głównie do kobiet – www.damosfera.com. Dotychczasowym efektem współpracy są artykuły i wywiady ze stylistką oraz patronat medialny nad konkursem na najpiękniejszy kapelusz, który odbył się dn. 07.07.2019 r. podczas Gali Derby na Torze Wyścigów Konnych w Warszawie.

A to dopiero początek. Przed nami jeszcze wiele innych ciekawych publikacji dotyczących mody damskiej i wydarzeń ze świata fashion. Cieszymy się z tej współpracy.

Nasz portal skierowany jest nie tylko do kobiet, lecz także do mężczyzn. To właśnie Wam, Panowie, regularnie dedykujemy artykuły dotyczące nowych kolekcji czasomierzy i nowości ze świata zegarmistrzostwa. To Wam udowadniamy, że zegarek to w zasadzie jedyna biżuteria (oprócz obrączki), ważny dodatek do mody. Słowem – to Wasza wizytówka. Dlatego warto mieć w zanadrzu kilka różnych modeli zegarków na różne okazje.

Zdecydowana większość osób nosi na lewym nadgarstku zegarek, a na prawej ręce obrączkę (choć oczywiście nie jest to regułą). Robimy tak dlatego, że chcemy zachować równowagę. I właśnie dziś, dla tej równowagi, mamy dobrą wiadomość dla wszystkich mężczyzn…

Portal www.zegarkiimoda.pl oraz blog www.dzialmeski.pl o tematyce mody męskiej oficjalnie rozpoczęły współpracę!

Oto prezentacja naszego nowego Partnera – www.dzialmeski.pl. Jest to blog o tematyce mody męskiej i wszystkiego co się nią wiąże, czyli: o trendach, pokazach, targach modowych, stylizacjach i wszelkich innych inspiracjach.

Dariusz Białowąs – założyciel i „spiritus movens” bloga, świadczy także usługi związane z osobistym doradztwem wizerunku. Jak sam o sobie pisze – „moda jest jego pasją, a blog pozwala mu się w niej realizować. To wszystko łączy z wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem w branży fashion. Berlin, Wiedeń, Warszawa czy Kraków – to tylko niektórych miejsc, w których zdobywał swoją wiedzę i umiejętności w branży fashion”.

Dariusz Białowąs miał także okazję szkolić się pod okiem jednej z najlepszych stylistek w Polsce – Karoliny Gruszeckiej, głównej stylistki Vouge Polska, podczas sesji zdjęciowej dla magazynu oraz produkcji programu „Top Model Polska”.

O czym jest dzialmeski.pl?

Modę męską można obserwować nie tylko na pokazach i wybiegach, ale też na ulicach miast, które mają ogromny wpływ na panujące w niej trendy. Największe wydarzenia to targi modowe Pitti Uomo we Florencji czy targi obuwia sportowego Sneaker Con. Dlatego właśnie na blogu dzialmeski.pl znajdziecie wiele inspiracji, stylizacji czy porad związanych z męskimi trendami i stylizacjami, głównie mody ulicznej, która coraz bardziej dominuje.

Nawiązanie współpracy z blogiem www.dzialmeski.pl to kolejny, ważny etap w działalności naszego portalu. Dzięki połączeniu sił, mamy nadzieję, regularnie prezentować naszym Czytelnikom interesujące publikacje dotyczące mody męskiej, zwłaszcza trendów i stylizacji. Ideą naszej współpracy jest wzajemne wspieranie się, promowanie, i informowanie o ciekawych wydarzeniach ze świata fashion. Liczymy, że dzięki połączeniu sił zainteresujemy zegarkami i modą jeszcze szersze grono Czytelników i Czytelniczek.

W imieniu portalu Zegarki i Moda oraz Dariusza Białowąsa, serdecznie zapraszamy do odwiedzin bloga www.dzialmeski.pl!

 

Redakcja Zegarki i Moda