Omega Seamaster Aqua Terra 150 M to idealny wybór dla odważnych kobiet z zamiłowaniem do elegancji. Każdy model z nowej kolekcji Seamaster odnajdzie się doskonale podczas noszenia na lądzie, jak również – tak jak u Alessandry Ambrosio – jako towarzysz dni spędzonych na oceanie.

Alessandra Ambrosio to światowej sławy brazylijska modelka polsko-włoskiego pochodzenia i niewątpliwie jeden z najbardziej popularnych Aniołków Victoria’s Secret. W ostatnich dniach świat obiegła informacja, że Alessandra zakończyła współpracę z marką Victoria’s Secret po 18 latach, a pokaz VS w Szanghaju był jej ostatnim. Dla fanów topmodelki mamy jednak dobrą informację – Alessandra Ambrosio została nową twarzą marki Omega i wzięła udział w kampanii reklamowej kolekcji Seamaster Aqua Terra 150 M, a w szczególności upodobała sobie model 220.55.34.20.55.001.

Nowe modele dostępne są w trzech wersjach koperty o średnicy: 38 mm, 34 mm lub 28 mm. Większe modele wyposażone są w mechanizm z automatycznym naciągiem OMEGA Master Chronometer 8800 lub 8801, oba certyfikatem najwyższego poziomu precyzji według METAS. Modele o średnicy koperty 28 mm wyposażone są w mechanizm kwarcowy 4061.

W kolekcji znajdziemy wiele modeli w różnych wariantach kolorystycznych, jednakże wszystkie mają ten sam symetryczny kształt koperty. Tak zaprojektowane koperty zapewniają doskonałą integrację z bransoletą i paskiem co gwarantuje lepsze dopasowanie każdemu, ale w szczególności kobietom o drobnych nadgarstkach. Wspomniana bransoleta składa się z subtelnych, wypukłych ogniw co potęguje wrażenie ponadczasowej klasyki i elegancji.

Tarcza występuje w różnych wariantach, począwszy od mieniącej się i lśniącej występującej w takich kolorach jak czarny, szaro – niebieski, granatowy, kasztanowy brąz, biel, jasny odcień nude, jasny niebieski czy też liliowy, poprzez tarczę z masy perłowej w odcieniu bieli, a skończywszy na tarczy z masy perłowej Tahiti w odcieniu burzowej chmury. Ponadto w modelach o średni koperty 34 mm i 38 mm na godzinie 6 znajduje się również okno daty.

Tarcze we wszystkich modelach zdobią diamentowe indeksy, a wskazówki, w zależności od modelu są rodowane lub pozłacane 18K złotem SednaTM. Dodatkowo tarczę zdobi również logo marki Omega oraz nazwa modelu.

Dekiel w modelach kwarcowych zdobi sylwetka hipokampa, natomiast w modelach z automatycznym naciągiem dekiel jest przeszklony, dzięki czemu możemy obserwować mechanizm zegarka.

Pierścienie niektórych większych modeli z kolekcji Omega Seamaster Aqua Terra 150M zdobią diamenty, które doskonale komponują się z diamentowymi indeksami.

Zdecydowana większość modeli z nowej kolekcji Omegi dostępna jest na bransolecie, z wyjątkiem modelu na pasku, dostępnego w dwóch wersjach średnicy koperty 220.58.38.20.55.001 (średnica koperty 38mm) oraz 220.58.34.20.55.001 (średnica koperty 34 mm), który wyposażony jest w skórzany pasek w odcieniu brązu taupe.

Ceny rekomendowane przez markę Omega wahają się od 10 700 zł do 126 100 zł.

Wszystkie modele dostępne są na stronie marki Omega: www.omegawatches.com

Kolekcja Seamaster Aqua Terra 150M dostępna jest również w wydaniu męskim.

Weronika

Redakcja Zegarki i Moda

*Zdjęcia i filmy pochodzą ze strony www.omegawatches.com