Kolekcja Atlantic Super de Luxe Diamonds to propozycja dla pewnych siebie, zdecydowanych kobiet, które nade wszystko cenią styl i dobry smak. Trzy zegarki tworzą zgrany zespół, niczym bohaterowie Alexandra Dumasa w powieści „Trzej muszkieterowie”.

„Trzej muszkieterowie” to bodaj najsłynniejsza powieść spod pióra Alexandra Dumasa. Klasyka gatunku płaszcza i szpady. Losy mężnego wojownika d’Artagnana oraz jego przyjaciół są nadal jedną z najpoczytniejszych książek. Walka dobra ze złem, elementy baśniowe osadzone w realiach historycznej Francji rozpalają wyobraźnię czytelnika i są nieustającą inspiracją dla współczesnych twórców. Oddanie, przyjaźń, wsparcie i znany każdemu okrzyk – „jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!” przeszły do klasyki światowej.

„Trzej muszkieterowie” to historia uniwersalna, awanturniczo szykowna i ponadczasowa.

Damskie nowości od marki Atlantic

Zupełnie tak, jak dzisiejsze nowości od marki Atlantic.

Zegarek dostępny jest w 3 wersjach kolorystycznych:

  • 29355.41.27R – kolor srebrny w połączeniu z różowym złotem,
  • 29355.45.37 – kolor złoty z szampańską tarczą,
  • 29355.45.27 – kolor złoty ze srebrną tarczą.

Kolekcja Atlantic Super de Luxe Diamonds to propozycja dla pewnych siebie, zdecydowanych kobiet, które nade wszystko cenią styl i dobry smak. Trzy zegarki tworzą zgrany zespół, niczym bohaterowie Dumasa, z tym, że w kobiecym wydaniu. Łączy je przede wszystkim użycie ekskluzywnych materiałów, luksusowy design i znakomita prezencja. Nie oznacza to nudy – przy bliższym poznaniu wprawne oko dostrzeże wiele smaczków, które nadają im wyjątkowego sznytu.

Koperta skrojona na miarę damskich nadgarstków

Zacznijmy od wspomnianych materiałów.

Kopertę wykonano ze stali szlachetnej, której podstawową zaletą jest brak powodowania reakcji alergicznych. Dodatkowo polerowana powłoka PVD w złotym kolorze subtelnie mieni się w słońcu, jest wysoko odporna na ścieranie i zarysowania. Oraz nie ukrywajmy – przyciąga spojrzenia! Mierząca 36 milimetrów obudowa świetnie układa się na nadgarstku, jest widoczna kiedy trzeba, stanowiąc główny element stylizacji. Albo dyskretna, lekko pokazując się spod mankietu.

Ta wielkość jest od dawna ulubieńcem projektantów, ze względu na swobodę noszenia i możliwości jakie daje całkiem spora przestrzeń. Postawiono na subtelne linie, uzupełnione żłobioną koronką, która pięknie koresponduje z miękkim obrysem.

Tarcza gra pierwsze skrzypce

Tarcza gra pierwsze skrzypce w tej etiudzie. Jest oazą spokoju i finezji. Dostępna w dwóch opcjach przywodzi na myśl taflę jeziora. W zależności od barwy skąpanego w słońcu – złoty wariant, bądź księżycowej poświacie – opcja w srebrze. Efekt „giloche” daje wrażenie leniwych fal, kołyszących się delikatnie i działających kojąco na zmysły.

8 certyfikowanych diamentów

Osiem certyfikowanych diamentów o najwyższej czystości wygląda zniewalająco na takim tle. Oprócz zachwycającej dekoracji pełnią też funkcję indeksów godzinowych. Kolejny element to wskazówki, o ostrym, przypominającym szpadę kształcie. Smukłe dzięki krawędziom i profilowaniu, w tym samym kolorze co koperta, koronka i ramka datownika. Klasyka w najlepszym wydaniu – godzinowa, minutowa oraz cieniutki sekundnik. Całość uzupełnia logo lekko w stylu retro oraz nazwa modelu, pisane tą samą czcionką. Znalazło się również miejsce na informację o użytych kamieniach szlachetnych.

Całość prezentuje się imponująco i pozostaje bardzo czytelna.

Niewątpliwym atutem jest wypukłe szafirowe szkło, które chroni przed uszkodzeniami.

Nutką nowoczesności jest bransoleta w stylu mediolańskim. Drobne plecione ogniwa dają duży komfort noszenia i mają duże walory wizualne. Delikatny wzór nie przytłacza swoją formą i nie dominuje całości kompozycji.

Mechanizm kwarcowy gwarantuje precyzję chodu

Atlantic Super De Luxe pracuje na precyzyjnym mechanizmie kwarcowym Ronda 705 znanym ze swojej niezawodności. Dzięki jakości oferowanej przez ten kaliber nie trzeba się martwić o dokładność wskazania czasu lub nagłą przerwę w pracy zegarka.

Atlantic Super de Luxe Diamonds – ceny 

Ceny zegarków z kolekcji Atlantic Super De Luxe Diamonds zaczynają się od kwoty 2 495 złotych za wariant z kopertą ze stali, a kończą na kwocie 2 750 złotych za wersje w kolorze złota.

Wszelkie nowości, recenzje zegarków oraz informacje dotyczące marki Atlantic znajdują się zawsze na indywidualnej podstronie marki tu – Atlantic.

Marzena Kondera – Giergiel