Marzysz o spersonalizowanym zegarku? Sam chcesz wybrać wzór, kolor i dostosować go do swoich preferencji? Proszę bardzo! Szwajcarscy zegarmistrzowie Swatch wprowadzili usługę personalizacji na nowy, wyższy poziom. Nadszedł czas na kreatywność!

W jaki sposób stworzyć spersonalizowany zegarek Swatch?

Za pomocą kreatora online w jasny, przejrzysty i przyjazny sposób mamy możliwość zaprojektowania swojego wyjątkowego czasomierza. System pozwala na tworzenie licznych indywidualnych kreacji.

Najpierw należy wybrać jeden z 3 dostępnych wzorów.

Do dyspozycji mamy zainspirowane naturą typowo kobiece kwiatowe ogrody (power nature), wzory geometryczne w zwariowanych, odważnych kolorach (geometry madness) oraz fantazyjne komiksy i street art (street stories). W ramach wzorów system proponuje po 3 motywy do każdego wzoru, co daje nam łącznie 9 różnych motywów.

Następnie należy zabawić się w „małego zegarmistrza” i dowolnie przesuwać obraz w prawo, w lewo, w górę lub w dół, aż znajdzie się swój wymarzony nowy zegarek Swatch. W kolejnym etapie jest możliwość wyboru koloru tarczy i wpisania dowolnej treści (max. 15 znaków), która pojawi się na deklu zegarka. Usługa jest już dostępna online.

Link do kreatora dostępny jest TUTAJ

Zamówienie realizowane jest w ciągu kilku dni. Do realizacji zamówienia doliczyć należy czas dostawy i tak o to jesteśmy posiadaczami swojego wyjątkowego zegarka!

Zegarki pochodzą z kolekcji New Gent. Wszystkie koperty i paski wykonane zostaną z tworzywa sztucznego w różnych kolorach. Koperty mają średnicę 41 mm i grubość 9,85 mm. Producent daje gwarancję na 2 lata. Jak to we wszystkich zegarkach Swatch, tak i tu zastosowano wodoszczelny w podstawowym stopniu (30 m), dokładny i wstrząsoodporny mechanizm kwarcowy.

Za przyjemność posiadania zwariowanego, własnego, spersonalizowanego zegarka Swatch trzeba zapłacić cenę ustaloną na poziomie 450 zł. Dużo, niedużo? Warto, nie warto? Jak to zwykle bywa, to kwestia indywidualnych preferencji. Ale z pewnością obok tak nowatorskiej usługi nie można przejść obojętnie.

Ważna uwaga na koniec! Warto dokładnie przemyśleć zakup i dokładne sprawdzić wzór, ponieważ zamówionych produktów nie można zwracać; chyba, że pojawi się jakiś problem z ich jakością.

SWATCH – marka, która wywróciła świat zegarmistrzowski do góry nogami

SWATCH znany jest jako kochająca dobrą zabawę, prowokacyjna, kreatywna i pełna niekończącej się pasji szwajcarska marka, której początki sięgają zaprezentowanego w 1983 r. plastikowego zegarka składającego się jedynie z 51 elementów.

Pojawienie się na rynku przystępnego cenowo zegarka Swiss Made wykonanego z tworzywa sztucznego wywróciło świat zegarmistrzowski do góry nogami. Nagle zegarek stał się czymś więcej niż tylko narzędziem do odczytywania czasu. Nosił w sobie przekaz i stał się sposobem do wyrażania siebie bez użycia słów. Zegarek Swatch pomagał wyrazić radość, prowokacyjne zdanie czy ciepły uśmiech za pomocą ruchu nadgarstka.

Co sprawia, że Swatch wyróżnia się ze wszystkich innych marek? To wygląd, kolory czy tworzywo sztuczne? A może design lub fakt, że to zegarki są tak uniwersalne, że można je nosić prawie ze wszystkim? chodzi o coś więcej: Swatch jest wyrazem postawy i podejścia do życia; to zegarki, które po prostu wzbudzają pozytywne emocje.

 

Agata
Redakcja Zegarki i Moda

*Artykuł opracowano na podstawie informacji prasowej Swatch