Monika „JAC” Jagaciak, polska top modelka na co dzień mieszkająca w Nowym Jorku, została najnowszą ambasadorką marki ELIXA. Top modelka była twarzą jesiennej kampanii promującej zegarki i biżuterię. Zdjęcia uchwycił równie utalentowany fotograf Marcin Tyszka.

Monika Jagaciak – „modowe objawienie”

Pochodząca z Poznania Monika Jagaciak swoją karierę rozpoczęła w wieku 13 lat.

Polska top modelka w świecie modelingu znana jest jako JAC. W jej domu rodzinnym od zawsze królował sport i taki też plan na siebie miała młodziutka Jagaciak. Jednak za namową siostry, wzięła udział w castingu, który agencja GAGA przeprowadzała w rodzinnym mieście modelki.

Monika Jagaciak podpisała umowę z agencją i od razu posypały się propozycje współpracy.

W 2007 roku w wieku 13 lat została twarzą francuskiej marki Hermes. Rok później została zaproszona na australijską edycję Fashion Week. Występ polskiej modelki odbił się szerokim echem w całym świecie mody ze względu na jej młody wiek.

Od tego jednak momentu jej kariera nabrała rozpędu.

W 2009 roku podpisała kontrakt z marką Calvin Klein. W tym samym roku, jako jedyna szesnastolatka wzięła udział w kampanii reklamowej Chanel. Była twarzą w kampaniach Marca Jacobsa czy Valentino, a w 2012 roku po raz pierwszy pojawiła się na okładce chińskiego Vogue. W kolejnym roku dołączyła do grona aniołków Vicoria’s Secret.

Monika „JAC” Jagaciak nową ambasadorką marki ELIXA

Mieszkająca na co dzień w Nowym Jorku polska top modelka osiągnęła międzynarodowy sukces.

Regularne wizyty w Polsce zaowocowały współpracą z marką Apart. Monika Jagaciak została twarzą jesiennej kampanii biżuterii i zegarków Elixa. Całość w obiektywie aparatu uchwycił równie utalentowany fotograf Marcin Tyszka.

Co powstało w wyniku tego mariażu?

Nowa kampania marki ELIXA

Jesień i zima 2021/ 2022 według Elixy nie musi być nudna. Wręcz przeciwnie – ma być kolorowa!

Modelka w kadrze, w którym dominują egzotyczne rośliny i kolorowe wnętrza, pełne modnych printów, prezentuje nową kolekcję biżuterii. Monika Jagaciak w klasycznych stylizacjach, które przełamuje nowa biżuteria oraz zegarki, zachwyca i intryguje.

Naszyjniki w rozmiarze XXL, bransoletki o mocnym splocie i ekstrawaganckie pierścionki – to propozycja marki na sezon 2021/2022.

Monika Jagaciak podkreśla kobiecość delikatnością pereł czy motywem roślinnym. Tej jesieni i zimy wspólnie z biżuterią marki Elixa postawmy na kreatywne połączenie wzorów i z fantazją komponujmy dodatki. W nowej kolekcji nie brakuje też kompletu z ażurowymi liśćmi czy romantycznego motywu serca. Nowa kampania Elixa z udziałem polskiej top modelki jest zachętą, aby być w swoich modowych wyborach odważną i przebojową. Uzupełnieniem biżuterii tej marki są zegarki – nowości z linii Finesse i Beauty.

Kobiece zegarki z modowym zacięciem. Zegarki Elixa w kobiecym stylu

Gwiazda modelingu tworząc kompozycje dodatków, nie zapomina o dopasowanym zegarku.

Elixa Finesse E137-L648

Elixa w idealny sposób łączy nowoczesny design hołdując kobiecości – barwnej i intrygującej.

Model Elixa Finesse E137-L648 sprawdzi się na smukłym, kobiecym nadgarstku podkreślając wieczorną stylizację. Stalowa koperta o średnicy 33 mm zachowana jest w minimalistycznym, ale eleganckim stylu.

Ozdobiony 12 cyrkoniami cyferblat, zamiast klasycznych indeksów i srebrna, stalowa bransoleta to idealny dodatek to damskiego garnituru czy sukienki. Wodoszczelność na poziomie 30 m pozwala na przypadkowy kontakt z wodą, szkło mineralne chroni zaś kopertę przed zarysowaniami. Cena katalogowa tego zegarka to 440 zł.

Elixa Finesse E147-L653

Kwarcowy mechanizm zamknięty jest w złotej kopercie o średnicy 30 mm. Minimalistyczna, czytelna tarcza ma ciekawy design.

Wokół tarczy oplata się złoty łańcuch. Wyraźnie, złotym indeksem zaznaczone są godziny: 3, 6, 9 oraz 12. Resztę cyfr wyznaczają srebrne linie. Złota, niezbyt szeroka bransoleta idealnie wpisze się w delikatny, kobiecy nadgarstek.

Wodoszczelność klasy 50 m. Za ten zegarek zapłacimy 560 zł.

Elixa Beauty E144-L641

Złoty cyferblat o nieco asymetrycznym, lecz intrygującym wyglądzie z pewnością przykuje niejedno spojrzenie. Indeksy przypominające wyglądem grot strzały wpisane w kopertę o średnicy 30 mm, a wszystko utrzymane w złotej stali. Całości dopełnia klasyczna, stalowa bransoleta. Złoto jest uniwersalne i ponadczasowe.

Elixa Beauty E144-L641

Elixa Beauty E144-L641 będzie świetnym uzupełnieniem stylizacji do pracy: dzianinowej sukienki czy marynarki w stonowanym kolorze. Za precyzję wskazań odpowiada mechanizm kwarcowy. 490 zł to inwestycja finansowa w ten model zegarka.

Tej zimy podkreśl swoją kobiecość i zainspiruj się stylem Moniki Jagaciak!

Agnieszka Zawadzka