Luksus zaklęty w mikro torebce! Ekscytująca nowość od marki Cartier – trzy wyjątkowe kolekcje torebek, które oprócz stylowego designu wyróżnia niepozorny rozmiar.

Cartier jest luksusową marką, która może poszczycić się ponad 170-letnią historią. Od momentu powstania w 1847 roku, stanowi symbol dóbr luksusowych oraz unikatowego i eleganckiego designu.

Marka początkowo kojarzona była z ekskluzywną biżuterią, z czasem jednak w asortymencie pojawiły się także projektowane z wyczuciem stylu i elegancji zegarki.

Cartier jest zaliczany do grona prekursorów zegarków naręcznych, w tym charakterystycznych modeli z paskiem w formie bransolety.

W świecie Cartier wszystko zaczyna się od projektu. Bezkompromisowość, perfekcja i precyzja wykonania to znaki rozpoznawcze produktów z asortymentu marki.

Oprócz wspomnianej biżuterii i zegarków, Cartier oferuje swoim klientom również torebki, okulary przeciwsłoneczne, drobne akcesoria, zapachy a także dekoracyjne i użytkowe artykuły do domu.

Minitorebki to ekscytująca nowość w ofercie Cartier

Do rodziny torebek Cartier już wkrótce dołączą nowe modele – w niecodziennym, miniaturowym wydaniu. Wygodne w noszeniu, lekkie oraz idealne na co dzień – brzmi jak modowy niezbędnik w garderobie, prawda?

W sprzedaży pojawią się trzy kolekcje mikro torebek, wyposażonych w skórzany pasek lub łańcuszek. W zależności od potrzeb będzie można je nosić na ramieniu lub przepasać w talii.

Torebkowe nowości mini od Cartier stylistyką nawiązują do pozostałych kolekcji marki: C de Cartier i Panthère de Cartier. Mamy tutaj znane z innych modeli biżuteryjne zapięcia w postaci metalowego logo pokrytego emalią, stylizowanego owalu czy głowy pantery z graficznymi ozdobnikami. Klamry zostały odpowiednio pomniejszone i proporcjonalnie dopasowane do niewielkich rozmiarów torebki.

Torebki z linii Mini Bags wykonano – w zależności od modelu – z miękkiej lub usztywnionej skóry licowej w kolorze czarnym, wiśniowym oraz jasnoróżowym.

Modele inspirowane kolekcją Panthère zdobi detal w postaci pantery, która, nomen omen, od lat uchodzi za symbol Cartier jako kwintesencja elegancji i wdzięku.

Agata Gortat-Wojakowska