Kolekcja zegarków Lacoste L.12.12, która inspirowana jest kultową koszulką polo, została powiększona! Do szerokiej palety damskich i męskich czasomierzy dołączyło 5 modeli dedykowanych dzieciom. To pierwsza sygnowana zielonym aligatorem kolekcja dla najmłodszych, w której znalazł się również limitowany zegarek.

Premiera kolekcji L.12.12 odbyła się w 2005 roku, a sama kolekcja szybko zyskała status bestsellerowej. Zegarki z tej kolekcji wyróżniają się energetyczną kolorystyką oraz designem zaprojektowanym w duchu tzw. stylu casual, idealnego do noszenia na co dzień. Nie dziwi zatem fakt, że to właśnie ta linia stała się inspiracją dla marki do stworzenia czasomierzy dla dzieci. Zegarki L.12.12 KIDS to 5 modeli w różnych wariantach kolorystycznych – granatowym 2030002, białym 2030003, turkusowym 2030005, łososiowym 2030006 oraz limitowanym biało-granatowym 2030007.

Każdy z czasomierzy wykonany jest z wysokiej jakości lekkich, przyjemnych w noszeniu materiałów. Kolekcja L.12.12 KIDS to doskonała propozycja zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Przy wyborze zegarków dla dzieci, należy zwrócić uwagę na dwa ważne elementy: wielkość koperty oraz czytelność i oznaczenia widoczne na tarczy. Średnica koperty każdego modelu z tej kolekcji mierzy 32mm, natomiast na cyferblacie w sposób wyraźny i przejrzysty umieszczono godziny od 1 do 12 – dla dzieci to istny strzał w dziesiątkę!

Analogicznie do zegarków dla dorosłych, silikonowe paski czterech z pięciu prezentowanych modeli pokryto wzorem nawiązującym do tkaniny, z której wykonana jest kultowa koszulka polo. Wyjątek stanowi model biało-granatowy 2030007 – limitowany zegarek dostępny w liczbie 30 sztuk. Jest to model o charakterystycznym, fantazyjnym designie, zaczerpniętym wprost z dziecięcego świata. Białą kolorystykę spowija grafika przypominająca pomalowany długopisem zeszyt. Deseń na pasku w humorystyczny sposób prezentuje logo Lacoste – aligatora w różnych odsłonach.

Zegarki Lacoste L.12.12 KIDS dostępne są w wybranych salonach Time Trend i u partnerów handlowych firmy ZIBI. Cena : 249zł.

 

Redakcja Zegarki i Moda

*Zdjęcia oraz treści pochodzą z oficjalnych materiałów prasowych