Już za kilka tygodni wytęsknione i wyczekane przez wszystkie dzieci wakacje. Czas wolny od szkoły, obowiązków i bez konieczności odrabiania lekcji. Czas luzu, odkrywania świata, podróży. Aby wakacyjne wojaże były bezpieczne warto zaopatrzyć dziecko w smartwatch.

Drodzy rodzice i opiekunowie! Przedstawiamy Wam dzisiaj gotową, wyselekcjonowaną listę dziecięcych smartwatchy od polskiej marki Garett.

Zakup smartwatcha dla dziecka to doskonały pomysł na prezent na zbliżające się wakacje. Ten elektroniczny gadżet łączy w sobie cechy klasycznego zegarka z najważniejszymi funkcjami smartfona, a dodatkowo pozwala czuwać nad bezpieczeństwem.

Lada moment nadejdą wyczekiwane przez dzieci wakacje – wyjazdy na kolonie czy obozy. Smartwatch trudniej zgubić niż telefon, poza tym inteligentne zegarki są niezwykle funkcjonalne, praktyczne i pomocne. Sprezentuj swojemu dziecku smartwatch od Garett i wspólnie odliczajcie czas do wakacji!

Bezpieczne wakacje z Garett

Poniższe zestawienie to kolekcja smartwatchy dziecięcych polskiej marki Garett – znajdziesz tutaj drogi rodzicu/opiekunie coś zarówno dla młodszych dzieci, jak i dla nastolatków.

Pierwszą propozycją dziecięcego smartwatcha jest Garett Kids Life 4G RT.

Smartwatch Garett Kids Life 4G RT dostępny jest w 3 wersjach kolorystycznych:

 • różowym – idealnym dla młodej damy,
 • niebieskim – dla pasjonata wakacyjnych przygód,
 • oraz uniwersalnym – czarnym.

Twoje dziecko z tym zegarkiem na nadgarstku może dać się porwać w wir zabawy, a Ty masz pewność, że jest ono bezpieczne. Warto dodać, że smartwatch dziecka może być sparowany z telefonem rodzica. Dzięki temu mamy więcej funkcji do dyspozycji, a co za tym idzie więcej możliwości i większe poczucie bezpieczeństwa!

Funkcja GEOogrodzenia umożliwia młodszym dzieciom zabawę w określonych granicach – jeśli je przekroczy, rodzic otrzyma powiadomienie na swój telefon. Zdalna opieka możliwa jest również dzięki funkcji geolokalizacji (GPS). 

Dzieci są energiczne, lubią aktywnie spędzać czas. Pozwólmy im na beztroską zabawę! Zegarek ma wbudowany „przycisk SOS”. W razie nieprzewidzianej sytuacji, wystarczy go nacisnąć. Zegarek nawiązuje wówczas połączenia z 3 wskazanymi numerami kontaktowymi.

Intuicyjna obsługa smart zegarka

Dotykowy, kolorowy wyświetlacz i intuicyjny interfejs – Twoje dziecko łatwo odkryje wszystkie przydatne funkcje.

Przyjrzyjmy się im!

Z pomocą smartwatcha Garett Kids Life 4G RT dziecko może wykonywać i odbierać połączenia telefoniczne, przesyłać i wykonywać zdjęcia, a także prowadzić rozmowy wideo.

Zegarek wyposażony został w cenne narzędzia monitorowania aktywności fizycznej dziecka. Wbudowany krokomierz zlicza przebyte kroki i pomaga badać postępy. Z kolei monitor snu określi jego jakość – po aktywnie spędzonym dniu, nocny wypoczynek pomoże zregenerować siły. Zegarek posiada także funkcje termometru, pulsoksymetru, ciśnieniomierza i pulsometru. Razem ze smartwatchem Garett możesz na bieżąco kontrolować zdrowie swojego dziecka.

Twoje dziecko lubi aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu? Maluchy nie lubią ograniczeń. Możliwość swobodnego noszenia zegarka dziecięcego bez względu na warunki ma ogromne znaczenie. Smartwatchowi niestraszne są pył, piasek czy krótkotrwały kontakt ze strugą wody.

Dodatkowe przydatne funkcje smartwatcha Garett Kids Life 4G RT:

 • łączność 4G LTE i Wifi zapewniają najwyższy standard połączeń i transmisji danych;
 • funkcja szukania zegarka.

Garett Kids Spark 4G RT i Garett Kids Focus 4G RT

Model Kids Spark dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych – różowej i niebieskiej.

Kids Focus z kolei dostępny jest w kolorze czarno-niebieskim, różowo-niebieskim i czarnym, a wyposażono go w okrągłą kopertę. Te dziecięce smartwatche nowej generacji posiadają wbudowany moduł GPS oraz LBS i WiFi. Funkcje te dają Ci poczucie bezpieczeństwa – zawsze wiesz, gdzie jest Twoje dziecko. Wysyłanie notatek głosowych pozwoli w szybki i łatwy sposób przekazać dziecku informacje gdzie się znajduje.

Inne, przydatne funkcje Garett Kids Spark 4G RT oraz Kids Focus 4G RT to:

 • Aplikacja Garett Tracker i menu w języku polskim;
 • Krokomierz, monitor snu;
 • Funkcja szukania urządzenia;

Garett Life Max 4G RT – nowość już wkrótce!

Dla młodych użytkowników już wkrótce pojawi się w ofercie najnowszy model – Garett Life Max 4G RT. Smartwatch dostępny będzie w 3 wersjach kolorystycznych – czarnym, różowym lub niebieskim.

Inteligentny zegarek posiadał będzie mnóstwo praktycznych funkcji.

Wbudowany w zegarek moduł Bluetooth pozwala na podłączenie słuchawek, przy pomocy których można prowadzić rozmowy i słuchać muzyki. Wystarczy tylko wgrać ulubione utwory muzyczne poprzez port USB, a sam zegarek może również zamienić się w głośniczek, z którego popłynie ulubiona muzyka!

Jeszcze inną, bardzo ciekawą technologicznie opcją jest funkcja FaceUnlock, która pozwala odblokować urządzenie na podstawie identyfikacji twarzy użytkownika.

Garett Sport Mode RT

Masz w domu nastolatka, który nie wyobraża sobie życia bez social mediów?

Z tym smartwatchem na nadgarstku nie umkną mu żadne powiadomienia z komunikatorów czy Facebooka. Ten smartwatch dostępny jest na czarnym, różowym bądź złotym pasku lub stalowej bransolecie.

Mnogość dostępnych trybów sportowych przyda się zarówno podczas treningu, w podróży, jak i na co dzień. Twoja pociecha lubi spacerować bądź biegać w parku? Wyświetlające się informacje pogodowe pozwolą zaplanować porę wyjścia. Zdalny aparat i sterowanie muzyką sprawią, że nie trzeba odrywać się od ćwiczeń, żeby ściszyć muzykę czy zrobić sobie selfie.

Garett Sport Mode Pro RT to jeszcze więcej możliwości! Dzięki niemu możemy prowadzić rozmowy, po wcześniejszym sparowaniu Bluetooth ze swoim telefonem. Smartfon na dnie torebki czy plecaka? Od teraz nie trzeba go szukać, by porozmawiać z mamą czy przyjaciółką. Model ten jest dostępny na czarnym lub złotym pasku – 459 zł albo stalowej bransolecie w cenie 469 zł.

Smartwatche dziecięce Garett – ceny

Sprezentuj swojemu dziecku inteligentny zegarek z okazji Dnia Dziecka!

Ceny katalogowa poszczególnych modeli to:

 • Garett Kids Life 4G RT – 649 zł,
 • Garett Life Max 4G RT – 599 zł,
 • Garett Sport Mode – 379 zł,
 • Garett Spark 4G RT – 539 zł,
 • Garett Kids Focus – 549 zł,
 • Garett Sport Mode RT- 459 zł lub 469 zł.

Agnieszka Zawadzka

Wszelkie nowości, recenzje zegarków oraz informacje dotyczące marki GARETT znajdują się zawsze na indywidualnej podstronie marki tutaj – GARETT.