Motyw drogi jest jednym z czołowych tematów w literaturze i sztuce. Symbolizuje niezwykłą podróż w głąb siebie, poszukiwanie sensu, a także samo życie, będące sumą decyzji. Decyzji dobrych i złych, ale co najważniejsze – naszych. Z takim przesłaniem przychodzi do nas znana i ceniona dziennikarka – Magda Mołek, która właśnie została twarzą marki biżuteryjnej W. Kruk. Wraz z nią stworzyła autorską kolekcję Mea, będącą zapisem osobistych doświadczeń.

Magda Mołek ambasadorską nowej, autorskiej kolekcji W. Kruk

Na pierwszy plan wysuwają się łańcuchy, grubsze bransolety oraz pokaźne kolczyki. Wszystkie one są okraszone nieregularnymi liniami oraz licznymi zakrętami, będącymi odzwierciedleniem samego życia. Pełnego wyzwań i życiowych meandrów. Ten maksymalizm w biżuteryjnej postaci to sentymentalne nawiązanie do pięknych lat 90., będących również czasem młodości samej dziennikarki.

Ocenia ona życie już z pewnej perspektywy i wskazuje, że:

Najważniejsze, by być w zgodzie ze sobą, bo wtedy niezależnie od tego, gdzie jesteśmy i dokąd zmierzamy, jesteśmy w dobrym miejscu. U siebie – powiedziała Magda Mołek.

Miłośniczki minimalizmu mają do wyboru również delikatniejsze kolczyki oraz drobniejsze łańcuszki. Każda z nas jest wyjątkowa i ma swój własny sposób wyrażania samej siebie. I to tutaj jest wyraźnie zaznaczone.

Ryflowane wzorki na części biżuterii przypominają mi linie papilarne, co jeszcze dosadniej podkreśla niezwykłą osobistość przekazu.

Jakiego rodzaju biżuteria wchodzi w skład kolekcji MEA?

Warto podkreślić, że wszystkie elementy zostały wykonane z wysokiej jakości srebra pokrytego 14-karatowym złotem.

W sam skład kolekcji Mea wchodzą:

  • naszyjniki,
  • wisiorki,
  • bransoletki,
  • pierścionki,
  • kolczyki,
  • klipsy,
  • oraz co jest pewnym novum – ozdoby do słuchawek bezprzewodowych.

Kolekcja MEA to nie tylko biżuteria! Co jeszcze?

Paleta produktów zaprojektowanych razem z gwiazdą jest szeroka i obejmuje nie tylko biżuterię, ale i torebki, portfel oraz 6 wzorów jedwabnych chust, o ciekawym zestawieniu tonacji. Szczególnie polecanych jesienną porą – połączenie beżowego, bordowego, pomarańczowego oraz granatowego jest kwintesencją tej pory roku.

Ciekawym punktem są także torebki w dwóch wersjach kolorystycznych – bordowym oraz granatowym.

Wszystko to idealnie wpisuje się w ten chłodniejszy czas.

Co ciekawe ten większy wariant możemy nosić zarówno na ramię oraz jako kopertówkę. Niezwykle uniwersalne rozwiązanie.

Magda Mołek łączy klasyczną elegancję z nowoczesnością

Magda Mołek jako ambasadorka znakomicie wpisuje się w najnowszy nurt poszukiwania nowej jakości życia, niezależności, jak i zaangażowania w ważne sprawy kobiet. Sama również po ponad dwudziestu latach pracy w najważniejszych polskich mediach, skupiła się na autorskich działaniach i zaczęła prowadzić kanał „W moim stylu” na Youtube.

Przeprowadziła wywiady z Olą Kwaśniewską, Kayah, Magdą Gessler, czy ostatnio z Karoliną Ferenstein-Kraśko.

W szczerych rozmowach porusza tematy samorealizacji, pasji oraz obranej drogi życiowej.

Oprócz talentu dziennikarskiego, autorka kolekcji jest także jedną z najlepiej ubranych gwiazd. Świadczą o tym wyróżnienia i tytuł Ikony Stylu.

Trzeba przyznać, że potrafi z niezwykłą lekkością łączyć klasyczną elegancję z nowoczesnością.

W. Kruk – najstarsza marka jubilerska w Polsce

Firma W. Kruk posiada bogatą tradycję, sięgającą nieprzerwanie 1840 roku, co sprawia, że jest najstarszą działającą marką jubilerską w Polsce. Firma wcześniej podejmowała współpracę z innymi znanymi kobietami, między innymi Martyną Wojciechowską, Ewą Chodakowską, Kingą Rusin czy Alicją Bachledą – Curuś, tworząc kolekcje o symbolicznym znaczeniu.

Cieszy mnie fakt, że moda i biżuteria idą w stronę głębszego przekazu.

Dobrze jest szukać i błądzić. Najważniejsze jest jednak, aby żyć w zgodzie ze sobą. Bo na końcu takiej drogi będzie czekać nas spełnienie.

Zdjęcia: www.wkruk.pl

Karolina Kamińska – Lipińska