Dzieciństwo powinno być beztroskim czasem, który upływa na zabawie w otoczeniu ukochanych osób. I choć fajnie jest być dzieckiem – nie tylko z wyżej wymienionych powodów – większość dzieci od czasu do czasu chce się poczuć dorośle. Dobrym momentem na wkroczenie w dorosłość jest Dzień Dziecka. Zegarek to jeden z atrybutów „dorosłości”. Zegarki marki Knock Nocky to sprawdzony wybór na prezent z tej okazji!

Marka Knock Nocky wytwarza wiele kolekcji kolorowych i bezpiecznych zegarków dla najmłodszych – zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Wszystkie one zostały stworzone z myślą o dzieciach. Uwzględniając ich gust, potrzeby i… wysoką aktywność. To zegarki z dziecięcymi motywami, których wyraźne tarcze ułatwiają odczyt czasu – są więc idealne to nauki.

Taka kombinacja sprawia, że dzieci uwielbiają zegarki Knock Nocky, a rodzice darzą je ogromnym zaufaniem. Z tych też powodów warto się przyjrzeć najnowszej kolekcji – Knock Nocky Daily.

To zegarki, które w kontekście nadchodzącego międzynarodowego Dnia Dziecka spełniają wszystkie warunki idealnego prezentu z tej okazji:

  • sprawią radość,
  • są ładne,
  • praktyczne i…
  • …prosto z bajki – każdy z zegarków ma jedyną i niepowtarzalną rekomendację stworków z krainy Serce Czasu – Knock Nocków!

To strażnicy szczęśliwych chwil dzieciństwa, najlepsi nauczyciele, którzy sprawią, że płynący czas nie będzie już dla dziecka zagadką. Oto kolekcja czterech zegarków z najnowszej kolekcji Daily!

Knock Nocky Daily – kolorowo i radośnie płynie czas

Dzieciństwo jest pełne barw i bardzo dużą rolę odgrywa w nim wyobraźnia. O tych wyznacznikach pamiętają projektanci zegarków Knock Nocky. Najnowsza kolekcja Daily to zegarki w żywych kolorach – choć nie zabraknie też czasomierza z przeważającym kolorem czarnym, dla prawdziwego eleganta ze sportowym zacięciem. Róż, błękit i szarość – to właśnie te barwy z kontrastowymi i radosnymi elementami w innych kolorach znajdziemy wśród czterech zegarków. To te szczegóły m.in. podkreślają dziecięcy charakter czasomierzy!

A to nie wszystko…

Dinozaur, słoń czy serce – co chcesz nosić na swej ręce?

O to zdaje się pytają najmłodszych projektanci zegarków Knock Nocky.

Każdy dziecięcy zegarek z najnowszej kolekcji ma na swojej tarczy magiczny symbol:

  • Dinozaura (DA433020221) – dla wszystkich, którzy kochają te prehistoryczne dinozaury i inne gady – a takich fanów wśród dzieci nie brakuje,
  • Serduszka (DA253020221) – dla romantycznych (mniej lub bardziej walecznych) księżniczek,
  • Słonia na szczęście (DA343020221),
  • Delfina… jednorożca (DA163020221) – dla wielbicieli niestworzonych historii z duuużą wyobraźnią. 

Taki talizman i wierny przyjaciel na nadgarstku na pewno osłodzą dziecku każdą chwilę! O nudzie nie ma mowy.

Zegarki Knock Nocky Daily – bezpieczna zabawa, skuteczna nauka (codziennie)

Dzieci to niezwykle ruchliwi i dynamiczni użytkownicy różnych przedmiotów. O tym także pamiętali projektanci Knock Nocky.

Zegarki mają sportowy sznyt, gumowe wytrzymałe paski, które łatwo czyścić po różnych terenowych przygodach, stabilne zapięcie chroniące przed zgubieniem zegarka oraz hesalitowe szkiełko chroniące tarczę. Nie bez znaczenia jest też wodoszczelność na poziomie 50 m – to na wypadek gdyby ktoś zapomniał o zdjęciu zegarka przed kąpielą.

Knock Nocky Daily – czas to pieniądz

To idea prawdziwie dorosła. Projektanci kolekcji Knock Nock Daily potraktowali ją z przymrużeniem oka – każdy zegarek jest zapakowany w wyjątkową puszkę, która jest jednocześnie skarbonką. Mamy więc dwa prezenty w jednym!

Cena każdego z zegarków to 99 zł.

Wszelkie nowości, recenzje zegarków oraz informacje dotyczące marki KNOCK NOCKY znajdują się zawsze na indywidualnej podstronie marki tu – KNOCK NOCKY.

Izabela Karolak