Zegarek należy do ścisłego kanonu wręczanych prezentów na pierwszą komunię świętą. Bogata oferta produktowa wielu firm dodatkowo utrudnia wybór. Warto wziąć więc pod uwagę jednego, sprawdzonego producenta. Japońskie zegarki Lorus są stworzone z myślą o dzieciach, ich potrzebach i oczekiwaniach.

Drodzy rodzice i opiekunowie! Szukacie odpowiedniego prezentu na komunię? Rozważcie zakup dziecięcego zegarka marki Lorus. Które modele dziecięcych zegarków warto więc szczególnie wziąć pod uwagę? Zapraszamy do lektury! Dowiecie się tego poniżej!

Lorus – japońskie zegarki, którym możesz zaufać!

Lorus to japońska marka, która powstała w 1981 roku. Należy do renomowanej zegarmistrzowskiej grupy Seiko, która gwarantuje zegarki precyzyjne, o ciekawym designie, w dodatku w przystępnej cenie. To kwintesencja tradycyjnej japońskiej szkoły zegarmistrzostwa.

Dziecięce zegarki marki Lorus to modele, które uwzględniają dynamiczny tryb spędzania wolnego czasu przez najmłodszych. Wśród nich nie brakuje fanów różnych aktywności sportowych i stylu streetwear.

Prezent na pierwszą komunię świętą, która jest dla dziecka ważnym przeżyciem, to podarunek, który zostanie z nim przez długi czas. Sprawdzi się także jako wierny towarzysz w codziennych wyzwaniach młodego człowieka.

Prezent ze szlachetną intencją – zegarki z kolekcji Novaka Djokovica

Prezent na pierwszą komunię świętą ze względu na duchowy wymiar wydarzenia, powinien być wyjątkowy.

Zegarkom Lorus z kolekcji Novaka Djokovica wyjątkowości dodaje fakt, że zostały one stworzone po to, by wspomóc fundację wybitnego serbskiego tenisisty. Została ona założona w 2007 roku i jej zadaniem jest pomagać dzieciom na całym świecie w rozwoju edukacyjnym i sportowym. Marka Seiko przez długi czas była sponsorem Novaka Djokovica na korcie podczas wyzwań sportowych. Warto wiedzieć, że marka Lorus także działa pod kątem charytatywnym. Ze sprzedaży każdego zegarka odliczany jest odpowiedni procent, który zasila pomoc dla potrzebujących dzieci.

Kupując zegarek Lorus na prezent – pomagamy!

Poza tym, sam tenisista należy do jednego z bardziej lubianych przez dzieci i nastolatków sportowców. Swoim poczuciem humoru i sportowymi osiągnięciami w ekspresowym tempie skradł serca wielu najmłodszych fanów!

Przyjrzyjmy się czterem modelom zegarków z kolekcji Novaka Djokovica, które będą perfekcyjnym komunijnym prezentem!

Lorus – zegarek, któremu można ufać

„Zegarek, któremu można ufać”. Tak brzmi przewodnie motto marki. Sprawdza się ono szczególnie w przypadku modeli dla dzieci. Ze względu na to, że młodzi ludzie są zazwyczaj bardzo aktywni i wciąż pochłonięci nowymi wyzwaniami, zegarki muszą być wytrzymałe i zapewniać bezpieczeństwo ich użytkowania. Tymi cechami charakteryzują się 4 modele zegarków Lorus:

 • RRX29GX9,
 • RRX27GX9,
 • RRX25GX9,
 • RRX21GX9.

Oto, co wyróżnia te modele i ich wspólne cechy charakterystyczne:

 • okrągła koperta wykonana z tworzywa sztucznego,
 • szkło akrylowe, odporne na stłuczenia, które w razie zarysowań można łatwo wypolerować i odzyska ono swoją przejrzystość,
 • kwarcowy mechanizm i wytrzymała bateria, która zapewnia precyzyjne działanie zegarka bez potrzeby nakręcania zegarka,
 • pasek z tworzywa sztucznego, który ma tradycyjne zapięcie na sprzączkę,
 • wodoszczelność ustalona na poziomie 100 m – zegarkowi nic nie grozi, nawet wtedy gdy weźmie wraz z jego właścicielem kąpiel lub też będzie towarzyszył mu podczas pływania,
 • japońskie pochodzenie,
 • sportowy styl z modowym zacięciem.

Dla aktywnych chłopców i dziewczynek

Sportowe zegarki marki Lorus z kolekcji Novaka Djokovica to perfekcyjne zestawienie funkcjonalności oraz ciekawego wyglądu. Tarcze są odpowiedniej wielkości dla dziecięcych nadgarstków, a kopertę okala pierścień, który nadaje zegarkom sportowego charakteru. Pierścień jest obrotowy i ma naniesioną skalę, więc może posłużyć do odmierzenia czasu w trakcie sportowych wyzwań – także na niewielkich głębokościach pod wodą. Dzieci przecież uwielbiają bicie wszelkich rekordów!

Dla młodych fashionistów

Marka Lorus dba o to, by sportowe zegarki były też modne i miały dopracowany design.

Prezentowane 4 modele mają okrągłe, białe tarcze ze wskazówkami i indeksami w postaci dość dużych cyfr arabskich – co bez wątpienia ułatwia odczyt godzin najmłodszym użytkownikom zegarków. Dodatkowo, wskazówki godzinowa i minutowa, a także grot sekundnika, zostały wypełnione substancją luminescencyjną, co pozwala na korzystanie z zegarka nawet po zmroku.

Dostępne są 4 wersje kolorystyczne:

 • RRX29GX9 – modne lekko marynarskie połączenie, bieli, granatu i błękitu,
 • RRX27GX9 – klasyczny duet czerni i bieli z szarymi akcentami,
 • RRX25GX9 – wiosenne, pastelowe (więc bardzo modne!) połączenie seledynu i turkusu,
 • RRX21GX9 – szlachetna fuzja bieli, złota i szarości dla młodych elegantek.

Dobór kolorów z pewnością zachwyci najmłodszych użytkowników zarówno dziewczynki, jak i chłopców. Projektanci dobrali kolory w ten sposób, by podobały się ich użytkownikom co najmniej przez kilka lat. Zegarki Lorus z kolekcji Novaka Djokovica to bardzo dobry pomysł na komunijny prezent. Będzie on cieszył jeszcze przez kilka lat po tym doniosłym dniu i przywoływał bezcenne wspomnienia!

Zegarki dziecięce LORUS – ceny i dostępność

Ceny zegarków Lorus prezentują się następująco:

 • RRX29GX9 – 118 zł,
 • RRX27GX9 – 90 zł,
 • RRX25GX9 – 90 zł,
 • RRX21GX9 – 90 zł.

Zegarki są dostępne w wybranych punktach stacjonarnych sieci salonów Time Trend oraz na timetrend.pl. Polecamy i zachęcamy do zakupu. Lorus to zegarek, któremu możesz zaufać!

Wszelkie nowości, recenzje zegarków oraz informacje dotyczące marki LORUS znajdują się zawsze na indywidualnej podstronie marki tutaj – LORUS.

Izabela Karolak

*zdjęcia: źródło: zegarek.net