Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich pasjonatów wyścigów konnych, kapeluszy oraz ponadczasowej, klasycznej elegancji.

Portal www.zegarkiimoda.pl objął patronatem medialnym ciekawe wydarzenie. Jest to konkurs na najpiękniejszy kapelusz podczas Gali Derby 2019, który odbędzie się 7 lipca br. o godz. 13.30 na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie.

Organizatorami konkursu jest Tor Wyścigów Konnych Służewiec oraz Edyta Boimska, współorganizatorka wielu konkursów oraz imprez fashion, miłośniczka mody i kapeluszy, współzałożycielka Damosfery, obecnie współwłaścicielka showroomu This is it.

Gala Derby na Służewcu to najbardziej prestiżowe, obok Wielkiej Warszawskiej, wydarzenie sezonu wyścigów konnych w Polsce.

Oprócz sportowych emocji związanych z wyścigami konnymi, zgodnie z coroczną tradycją, Panie będą miały okazję zaprezentować zjawiskowe nakrycia głowy i powalczyć o nagrody w Konkursie na Najpiękniejszy Kapelusz podczas Derby Gali 2019. Po raz kolejny na służewieckim torze zaroi się od pięknych i kolorowych kapeluszy, toczków i fascynatorów. Kapelusze i stylizacje nakryć głowy na Torze Wyścigów Konnych to jednocześnie pokaz elegancji i ekstrawagancji.

Na zwycięzców czekają cenne nagrody. Wśród partnerów i fundatorów nagród znalazły się m.in. takie firmy jak: Ingrid Cosmetics, O2skin, kapelusze LA DAME, kapelusze Panama Hats – Kapelusze Panamskie, Klinika Piękna Essence, showroom This is it.

Partnerem medialnym wydarzenia są: Harper’s Bazaar Polska, Damosfera, Business & Prestige oraz Zegarki i Moda.

Bilety wstępu na Galę Derby 2019 kupić można na stronie Toru Wyścigów Konnych.

Gorąco zachęcamy wszystkie Panie do odwiedzin Toru Służewiec 7 lipca i udziału w konkursie. Bądźcie z nami tego dnia, a nie zawiedziecie się!

Co więcej, warto na koniec dodać, że Tor Wyścigów Konnych Służewiec w tym roku obchodzi ważny jubileusz – 80 lat istnienia.

Obecnie, Tor to jeden z najwspanialszych zabytków Warszawy. Odbywają się tu gonitwy w różnych kategoriach i o różne nagrody. Podczas dwóch z nich – Gali Derby oraz Wielkiej Warszawskiej odbędzie się konkurs na najpiękniejszy kapelusz. Portal www.damosfera.com oraz www.zegarkiimoda.pl objęły patronatem medialnym oba wydarzenia. Będzie ekscytująco, elegancko, kolorowo, na światowym poziomie. Serdecznie zapraszamy!

 

Tekst: www.damosfera.com (Katarzyna Krauss), www.zegarkiimoda.pl (Agata Molka)
Zdjęcia: www.damosfera.com

Baner