Marka SWATCH prezentuje nową jesienną kolekcję #MYSWATCH 2017. Cała kolekcja składa się z trzech mniejszych kolekcji, których podstawą jest połączenie światowych trendów stylistycznych ze szwajcarską precyzją.

Trzy sub-kolekcje projektowe łączą opowieści o naturze, kolorze i blasku i oferują szeroki wybór współczesnych zegarków. Motywem przewodnim poszczególnych kolekcji jest ogrodnictwo miejskie, kultura DIY oraz gotowanie. W dzisiejszym cyfrowo napędzanym świecie jest to duży stylistyczny ruch w kierunku powrotu do natury.

Poniżej przedstawiamy wybrane modele jesiennej kolekcji #MYSWATCH 2017. Wszystkie modele kolekcji dostępne są w sprzedaży na stronie producenta.

Kolekcja COUNTRYSIDE wyraża wezwanie do naturalnej prostoty przez projekty zegarków inspirowanych kwiatami, motywami zwierzęcymi i wiejskimi.

 

Kolekcja SWISSNESS to połączenie wysokich gór, bogatej czekolady, pysznego sera i precyzyjnych zegarków. Kolekcja ta wizualnie wyjaśnia co oznacza Confederatio Helvetica.

 

Kolekcja TIME TO SWATCH wzbudza radość, wyróżnia się bałaganem i przywraca podstawy zaniżonej elegancji, puszczając oko do szeroko znanych klasyków marki Swatch.

 

 

Cała kolekcja dostępna jest w sklepach od 17 lipca. Wszystkie modele dostępne są na oficjalnej stronie marki SWATCH.

Redakcja Zegarki i Moda

*Zdjęcia pochodzą z materiałów prasowych marki SWATCH