Szukasz prezentu dla dziecka, który uczy i bawi jednocześnie? Zegarek z najnowszej kolekcji Sporty marki Knock Nocky może być jednym z nich.

Moi drodzy!

Tak, to już ten czas! Wielkimi krokami zbliża się święto wszystkich grzecznych dzieci – Mikołajki. Jak zwykle, co roku, rodzice milusińskich zastanawiają się jaki sprawić prezent? Najczęściej upominki to różnego rodzaju zabawki dostosowane do wieku dziecka. A może warto w tym roku wybrać coś innego? Coś co posłuży dziecku przez długi czas? Będzie bawiło i uczyło jednocześnie? Ale co to może być? Oczywiście, że… zegarek!

Oto propozycje kultowych zegarków dla małych księżniczek i wielkich super bohaterów.

Zegarki dla dziewczynek

Przy wyborze zegarków dla dziewczynek najważniejszy jest ładny kolor; duże, wyraźne cyfry arabskie oraz silikonowy pasek, który zapewni komfort noszenia.

Knock Nocky – producent dziecięcych zegarków – stworzył najnowszą, specjalną kolekcję Sporty. W wersji dla dziewczynek marka proponuje trzy wersje kolorystyczne: szary, miętowy i różowy (a jakże! przecież to ulubiony kolor wszystkich dziewczynek!).

To czasomierze z mroźnej krainy czasu, kolorowe, pastelowe, które z pewnością spodobają się niejednej małej Księżniczce.

Koperty mają odpowiednią na małe, dziecięce nadgarstki średnicę – 35 mm. Pasek wykonany z silikonu zapewni komfort noszenia, nie tylko zimą. Nie będzie ani uwierał ani przeszkadzał w zabawach. Wręcz przeciwnie – będzie bardzo wygodny.

Czytelności dodają na tarczy duże, wyraźne cyfry arabskie, a uroku wskazówki w kształcie czerwonej i granatowej kredki.

Co jeszcze można powiedzieć o tych zegarkach?

Posiadają mechanizm kwarcowy, szkło hesalitowe oraz wodoszczelność klasy 50 m, dzięki czemu są odporne na kontakt z wodą podczas codziennych zabaw (np. przy myciu rąk albo kąpieli w wannie).

Zegarki dla chłopców

Dla chłopców, podobnie jak dla dziewczynek, istotny jest kolor czasomierza oraz design przyciągający wzrok.

W najnowszej linii Sporty od marki Knock Nocky również znaleźć można ciekawe propozycje do chłopców – odważnych wojowników.

Producent proponuje trzy wersje kolorystyczne – ognisty pomarańczowy, granatowy oraz czarny. Jeśli nie wiecie na który model się zdecydować – postawcie na czarny – to klasyczny, nieśmiertelny w modzie kolor, który pasował będzie chłopcu zawsze i do większości ubrań.

Modele, podobnie jak dla dziewczynek, odpowiednie będą dla małych komandosów.

Zegarki posiadają na tarczy duże, wyraźne cyfry arabskie ułatwiające poprawny odczyt godziny. Chłopcom lubiącym rysować i malować z pewnością spodobają się także wskazówki – godzinowa jest kształcie czerwonej kredki, a minutowa to krótsza kredka granatowa.

Z paskiem wykonanym z silikonu można przeżyć nie jedną dziecięcą zabawę, a japoński mechanizm Seiko zapewni precyzję chodu. Nieoczekiwany deszcz lub obowiązkowe mycie rąk przed jedzeniem? Nie ma problemu, wodoszczelność klasy 50 m ochroni zegarek przed kontaktem z wodą.

Cena i dostępność

Nowe, zaprezentowane modele zegarków dziecięcych Knock Nocky z kolekcji Sporty dostępne są w sklepie internetowym Time Trend oraz u wybranych partnerów biznesowych GRUPY ZIBI. Wszystkie mają jedną, taką samą cenę – 129 zł.

Jeśli szukasz odpowiedniego prezentu dla dziecka na Mikołaja lub Gwiazdkę – czasomierze z dziecięcej krainy czasu mogą być strzałem w dziesiątkę!

Wszystkim dzieciom z okazji Mikołajek życzymy wielu radosnych, beztroskich chwil, a rodzicom samych trafionych prezentów.

Pamiętajcie, że najlepszym upominkiem będzie wspólnie spędzony czas!

 

Agata Molka

Wszelkie nowości, recenzje zegarków oraz informacje dotyczące marki KNOCK NOCKY znajdują się zawsze na indywidualnej podstronie marki tu – KNOCK NOCKY.