Najnowsza kolekcja Kazar x Kasia Sokołowska to efekt współpracy polskiej marki Kazar i Kasi Sokołowskiej – znanej choreografki i reżyserki pokazów mody.

To już druga współpraca Kasi Sokołowskiej i polskiej marki Kazar. W najnowszej, kapsułowej kolekcji „Kasia Travel” na wiosnę – lato 2021 minimalistyczny design idzie w parze w wygodą. Ubrania i obuwie oddają ducha czasów. Ubrania Kazar x Kasia Sokołowska to wyraz tęsknoty za podróżami, przygodami i nowymi doświadczeniami.

Kolekcja KASIA TRAVEL powstała z tęsknoty za podróżami, tymi lokalnymi i tymi dalekimi. Podróżami, które dają wolność, inspirują, motywują – mówi Kasia Sokołowska, reżyserka i choreografka pokazów mody.

Efektem wielomiesięcznej pracy koncepcyjnej nad kolejną premierą kapsuły jest rzemieślnicza, dopracowana z dbałością o każdy detal – kolekcja butów, torebek i akcesoriów.

W najnowszej kolekcji najważniejsze są komfort i wygoda.

Stąd też nie mogło zabraknąć białych sneakersów, które będą pasować zarówno do dżinsów, czy eleganckich cygaretek, jak i romantycznych sukienek z bufiastymi rękawami. Uwagę przyciągają trzewiki na traperowej podeszwie inspirowane kaloszami. W kolekcji pojawiają się także klapki na wysokim słupku.

Całość dopełniają wielozadaniowe torby, które możemy ze sobą łączyć w razie potrzeby.

Akcesoria na telefon i słuchawki w tym sezonie uzupełniają nowości – skórzana opaska do włosów, kuferek na kosmetyki, torby podróżne oraz przeciwdeszczowa peleryna.

Projekty zostały wykonane z takich materiałów jak: skóra licowa, canvas oraz zamsz.

Kasia i zespół Kazar postawili na paletę naturalnych barw, nawiązującą do kolorów ziemi – to odcienie bieli, piaskowe beże, dymne szarości i głębokie brązy.

Kapsułowa kolekcja Kazar x Kasia Sokołowska jest już dostępna na kazar.com.

Redakcja Zegarki i Moda