Zapach choinki, lukrowanych pierniczków i zimowej herbaty z pomarańczą i goździkami. Szelest pośpiesznie rozpakowywanych prezentów. Smak wigilijnych potraw. A wszystko to w rodzinnej, przytulnej atmosferze. Święta Bożego Narodzenia to dla dzieci czas pełen magii. To czas życzeń i wręczania wymarzonych upominków.

Jaki prezent podarować dziecku, by był praktyczny, niósł walory edukacyjne i jednocześnie nie był kolejną zabawką „na 5 minut”? Oczywiście, że… zegarek! To praktyczny prezent, który uczy i bawi jednocześnie. Z pewnością ucieszy niejedno dziecko.

Czas na święta! Czas na prezenty!

Knock Nocky – zegarki do nauki i zabawy

Na co zwrócić uwagę przy zakupie (pierwszego) zegarka dla dziecka?

Przede wszystkim na wagę. Optymalnie będzie, jeśli wybrany zegarek ważył będzie ok. 20 g. Lekki i wygodny, zapięty na nadgarstku czasomierz, nie będzie dziecku przeszkadzał w zabawie.

Warto zwrócić uwagę także na średnicę koperty. Zegarek nie może być ani za mały, ani za duży. Średnica koperty powinna być dopasowana do małego, dziecięcego nadgarstka, nie powinna przekraczać 36 mm.

Dla dzieci najważniejszą kwestią jest kolorowy design. Dziecięcy świat jest pełen beztroski, kolorów, ulubionych bajek i ich zegarki powinny być odwzorowaniem ich dziecięcego świata.

Dla rodziców z kolei istotną kwestią jest to, by prezent był praktyczny, uczył i bawił jednocześnie. Zegarki Nocky Nocky właśnie takie są.

Każdy model zapakowany jest w puszkę, która jest jednocześnie skarbonką. Jest to dodatkowy prezent, w cenie zegarka, bez żadnych dodatkowych opłat. Czas to pieniądz i warto uczyć tego dzieci już od najmłodszych lat!

Knock Nocky – propozycje zegarków dla dziewczynki

Widoczne na zdjęciu 3 poniższe zegarki pochodzą z kolekcji Rainbow. Kolekcji, która jest tak radosna i kolorowa jak sama tęcza na niebie!

Modele o numerach referencyjnych: Knock Nocky Rainbow RB3625006, Knock Nocky Rainbow RB3523005, Knock Nocky Rainbow RB3624006 to wymarzony prezent dla dziewczynki!

Modele zachwycają dużymi, wyraźnymi, kolorowymi cyframi arabskimi na tarczy oraz wygodnym paskiem w kolorze: jasnoróżowym, ciemnoróżowym lub fioletowym. Mechanizm kwarcowy zapewni precyzję odmierzania czasu. Czasomierze wprost zachęcają do dobrej zabawy oraz… pierwszych, kobiecych stylizacji. Wyśmienicie prezentowały się będą w towarzystwie świątecznej stylizacji.

Inną pełną uroku propozycją jest zegarek Knock Nocky Comic CO3017000. 

Czym się wyróżnia?

Ma pasek wykonany z tworzywa sztucznego, biały w urocze czerwone serduszka. Taki zegarek na nadgarstku będzie odmierzał same szczęśliwe chwile! To propozycja dla dziewczynki, która już chodzi do szkoły, zna cyfry arabskie lub chce się ich nauczyć. Efektowna są biała tarcza, duże, wyraźne cyfry arabskie oraz czerwone wskazówki.

Waga tego modelu zegarka to 32 g, co w dalszym ciągu czyni go lekką propozycją na mały, damski nadgarstek.

Knock Nocky – propozycje zegarków dla chłopca

Pierwsza propozycja dla chłopców to dwa modele z najnowszej kolekcji Sporty.

Czarny ma numer referencyjny Knock Nocky Sporty SP3274202. Natomiast szary to Knock Nocky Sporty SP3869808.

Modele z tej kolekcji przypominają męskie czasomierze typu diver. Posiadają obrotowy bezel, który ułatwi odliczanie czasu od momentu ustawienia go na wskazówkę minutową. Te zegarki są „skrojone na miarę” małych, chłopięcych nadgarstków. Średnica koperty wynosi bowiem 35 mm.

Te modele to dobra propozycja dla małego chłopca na co dzień. Sprawdzą się zarówno w domu, na placu zabaw, w szkole (choć aktualnie to niemożliwe), a nawet w deszczu (wodoszczelność klasy 30 m).

Takim zegarkiem można cieszyć się przez długi czas.

Kolejna propozycja to zegarek dziecięcy Knock Nocky Color Boom o nr. ref. CB334900S.

Twój syn/bratanek/chrześniak marzy o praktycznym prezencie? Podaruj mu zegarek z reniferem i św. Mikołajem na pasku. To wesoły, magiczny, praktyczny prezent! Średnica tego świątecznego zegarka to jedynie 27,5 mm, co czyni ten zegarek w sam raz na małe, dziecięce rączki. Minimalny obwód zapiętego paska to 13,5 mm, a maksymalny 17 mm. Pasek więc będzie mógł rosnąć razem z ręką małego chłopca. Zegarek waży jedynie 17,7 g – jest więc bardzo lekki.

Kwarcowy mechanizm zapewni precyzję czasu, a duże, wyraźne cyfry arabskie ułatwią poprawny odczyt godziny.

Cena i dostępność

Zaprezentowane modele zegarków dziecięcych Knock Nocky dostępne są w sklepach stacjonarnych Time Trend, w sklepie internetowym Time Trend oraz u wybranych partnerów biznesowych GRUPY ZIBI. Zdecydowana większość modeli zegarków oscyluje wokół kwoty 100 zł.

Jeśli szukasz praktycznego prezentu dla dziecka na Gwiazdkę – czasomierze z dziecięcej krainy czasu mogą być strzałem w dziesiątkę!

 

Agata Molka

Wszelkie nowości, recenzje zegarków oraz informacje dotyczące marki KNOCK NOCKY znajdują się zawsze na indywidualnej podstronie marki tu – KNOCK NOCKY.

Baner