W ramach poszerzania wiedzy o zegarkach i zegarmistrzostwie zapraszamy do elektronicznego świata marki Garett. Polski producent smartwatchy zdobywa z każdym kolejnym rokiem działalności coraz więcej fanów.

Jaka jest historia powstania polskiego producenta, który szybko stał się liderem wśród firm oferujących smartwatche?

Przeczytaj i dowiedz się więcej!

Historia powstania marki Garett

Historia marki Garett zaczyna się w 2013 roku w Kielcach.

To właśnie wtedy Paweł Knez, jeden ze współwłaścicieli firmy, decyduje się na tworzenie smatwatchy – inteligentnych zegarków wskazujących nie tylko aktualny czas, ale oferujących też wiele innowacyjnych funkcji. Marzy, by oferowane zegarki dopasować je do konkretnych potrzeb użytkownika.

Stawia wysokie wymagania już na etapie projektowania smartwatchy, przede wszystkim dotyczące ich designu.

Atrakcyjny wygląd, sportowy lub biżuteryjny charakter, oraz możliwie wysoka odporność na uszkodzenia to nie jedyne kryteria jakościowe, jakimi kierują się właściciele marki.

Wśród nich istotna jest również chęć zaspokojenia „zegarkowych potrzeb” przyszłych użytkowników w każdym wieku, zwłaszcza osób młodych, kochających modne, sportowe dodatki, szukających funkcjonalnych zegarków pasujących do każdej okazji.

Zegarki z logo marki Garett są stworzone z dobrych jakościowo materiałów, a co najważniejsze, ich relacja jakość – cena jest na bardzo atrakcyjnym poziomie.

Mieliśmy okazję przekonać się o tym podczas testowania modelu przeznaczonego dla dzieci, którego obszerną recenzję prezentujemy tu: Recenzja: smartwatch dziecięcy Garett Kids Spark 4G RT.

Aktualnie oferta zegarków Garett jest bardzo szeroka. Firma słynie ze smartwatchy przeznaczonych dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

Po przeszło ośmiu latach obecności na rynku marka konsekwentnie zdobywa zaufanie coraz większego grona użytkowników za sprawą gamy modeli o dobrych parametrach technicznych i licznych praktycznych funkcjach.

Coraz częściej można spotkać smartwatche Garett na nadgarstkach osób w każdym wieku, a to najlepszy dowód na słuszny kierunek rozwoju obrany przez polską firmę.

W 2017, 2018 i 2019 roku polski producent zegarków otrzymał prestiżową nagrodę złote godło w konkursie „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma”. Innymi otrzymanymi nagrodami są: „Innowacja Roku” 2018, „Odpowiedzialny Pracodawca” 2019, „Nagroda Rodziców” 2019 i 2020 oraz „Super Marka” 2020. Wszystkie uzyskane nagrody wzmocniły pozycję firmy na rynku.

Zegarki Garett budzą emocje i pasują niemal do każdej stylizacji. Poznajmy je bliżej.

Eleganckie damskie smartwatche marki Garett

Już w 2019 roku marka Garett stworzyła kolekcję damskich smartwatchy, na czele z popularnym  modelem Garett Lisa.

Miłośniczki prostego designu, pomysłowych gadżetów łączących casualowy i elegancki, biżuteryjny wygląd, szybko doceniły możliwości inteligentnych zegarków. Nowoczesne smartwatche posiadały wiele innowacyjnych funkcji, często bardzo pomocnych na co dzień w prowadzeniu zdrowego trybu życia.

Duży wybór kolorów i wzorów pozwala każdej kobiecie wybrać model odpowiadający preferencjom. Podobnie jak w przypadku smartwatchy dziecięcych, damskie zegarki są wodoszczelne, gdyż starannie zaprojektowana obudowa chroni je przed działaniem wilgoci i wody. W łatwy i przystępny sposób zegarki Garett umożliwiają kontakt z wirtualnym światem, uatrakcyjniają i ułatwiają codzienne życie, jednocześnie podnoszą jego standard.

Męskie modele marki Garett

Kolejnym wielkim hitem marki Garett okazują się męskie smartwatche, wytrzymałe nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Mieliśmy to okazję osobiście sprawdzić, poddając testom i szczegółowej recenzji męski smartwatch Garett GT22S RT. Obszerną recenzję tego modelu prezentujemy tutaj: Recenzja: smartwatch Garett GT22S RT – dla mężczyzny lubiącego technologiczne nowinki.

Proste w obsłudze, funkcjonalne i motywujące do aktywnego trybu życia zegarki są po prostu praktycznym towarzyszem dla mężczyzny, niezależnie od wieku i charakteru. Najsłynniejszy model? Model Garett Sport GYM RT dostępny w różnych wersjach kolorystycznych.

Garett – lider wśród dziecięcych smartwatchy

Niemal od momentu powstania, już w 2013 roku, firma Garret decyduje się na stworzenie inteligentnych zegarków dla dzieci, dziś najważniejszego produktu w ofercie marki. Smartwatche dla najmłodszych to nie tylko gadżet, który sprawi dziecku radość, to przede wszystkim narzędzie ułatwiające rodzicowi sprawowanie nadzoru nad pociechą. Liczne funkcje, w tym lokalizator czy geogrodzenie, często decydują o bezpieczeństwie dzieci. Nic dziwnego, że Garett szybko staje się liderem wśród tego segmentu produktów.

Dodatkowe funkcje takie jak np. wbudowany alarm czy funkcja dzwonienia ułatwiająca kontakt z dziećmi, z łatwością mogą zastąpić telefon. Ryzyko, że dziecko zgubi zegarek jest mniejsze niż w przypadku telefonu, bo smartwatche przypinane są do nadgarstka.

Dla najmłodszych wygląd smartwatchy jest niezwykle istotny. Dlatego każdy zegarek Garett jest wizualnie dopracowany i podążający za trendami, ale też wykonany z odpornych na uszkodzenia materiałów. Wygodne sprzączki pasków to kolejna cecha wyróżniająca wyroby marki Garett pośród innych smartwatchy.

Nic dziwnego, że modele Garett Kids Life Spark 4G RT idealnie wpisują się w potrzeby zarówno najmłodszych, jak i ich rodziców. Dziecięce smartwatche posiadają szereg przydatnych funkcji takich jak: funkcję dzwonienia i wykonywania połączeń wideo, przycisk SOS, pomiar temperatury ciała, pomiar tętna, krokomierz, monitor snu; dotykowy, kolorowy wyświetlacz oraz wymienne paski i tarcze. Dostępne są dwie wersje kolorystyczne pasków: różowy i niebieski.

Garett dla sportowców

Smartwatche dla sportowców, obok zegarków dziecięcych, cieszą się niesłabnącą popularnością.

Innowacyjne zegarki stworzone z myślą o sportowcach motywują do aktywnego trybu życia monitorują wysiłek fizyczny.

Każdy model sportowego smartwatcha Garett ma wbudowany monitor aktywności, dzięki temu można zaprogramować go do własnych potrzeb. Wodoszczelna obudowa pozwala na zanurzenie się w wodzie z zegarkiem na nadgarstki.

Sportowa linia smartwatchy Garett jest dedykowana osobom ceniącym nowoczesne rozwiązania, szukającym wytrzymałych zegarków ułatwiających codzienny trening.

Zegarki niemal na każdą kieszeń – ceny i dostępność

Najtańsze modele smartwachy Garett rozpoczynają się już od kwoty 200 złotych. Cena zależy oczywiście od modelu oraz funkcji jakie oferuje.

Zegarki można znaleźć m.in. w sklepach: swiss.com.pl, timetrend.pl, zegarownia.pl, zegarek.net.pl, otozegarki.pl, minuta.pl, tictime.pl.

Czy smartwatche Garett to dobry wybór dla kogoś, kto szuka inteligentnego zegarka w przystępnej cenie, z wieloma przydatnymi funkcjami?

W naszej ocenie tak! Ale polecamy, aby każdy przekonał się osobiście.

Małgorzata Giermaz

Wszelkie nowości, recenzje zegarków oraz informacje dotyczące marki GARETT znajdują się zawsze na indywidualnej podstronie marki tu – GARETT.

Baner