Wszystkie Mamy to super-bohaterki i Swatch to doskonale wie! Szwajcarska marka prezentuje pierwszy zegarek stworzony dla wszystkich Mam – #IAMWONDERMOM.

Cudowne Mamy zasługują na cudowny prezent!

Dzień Matki 2020.

Jaki prezent wręczyć tym razem? Kwiaty? Pudełko bombonierek? A może laurkę? Od 1914 roku, kiedy to zaczęto obchodzić to święto, wciąż powtarzają się te same pomysły.

Jednak w aktualnym 2020 roku, Swatch postanowił skorzystać z okazji i w nowatorki sposób podejść do tradycji. Dlaczego mam ma dostawać prezent tylko raz w roku? W końcu to dzięki Niej niemożliwe staje się możliwe, a to jest powód do wielkiej dumy!

Swatch prezentuje #IAMWONDERMOM. Pierwszy zegarek stworzony dla mam, aby w każdej chwili mogły cieszyć się tą niezwykłą rolą!

Kolorystyka tego limitowanego modelu, stworzonego specjalnie z okazji Dnia Matki, nawiązuje do motywu super bohaterów.

Zwłaszcza kolorystyka tarczy przypomina fikcyjną postać, znaną z serii komiksów – Supermena. Posiadał on nadludzką siłę, kondycję, szybkość, jego oddech potrafił zamrażać, dodatkowo miał wyjątkowo wyostrzone zmysły.

Tak samo wiele Mam potrafi wykonywać wiele czynności na raz i być w wielu miejscach jednocześnie. Są w stanie zrobić najlepszy obiad na świecie, jednocześnie gasząc telefoniczne pożary w pracy.

Mamy potrafią wszystko. Najwyższy czas to docenić!

Dzięki wyrazistemu, dumnemu napisowi WONDERMOM na tarczy każdy będzie wiedział z kim ma do czynienia.

„Serce” zegarka to mechanizm kwarcowy, a klasa wodoszczelności to 30 m – jak to u Swatcha. Koperta o średnicy 34 mm i grubości niespełna 9 mm powoduje, że jest to typowo damski zegarek, odpowiedni na kobiece nadgarstki. Pasował będzie mamom niezależnie od wieku; szczególnie tym, które ubierają się odważnie i kolorowo.

Uwagę zwraca także silikonowy pasek, u góry jest cały czerwony, u dołu również jest czerwony w białe serduszka. Czerwona kolorystyka przypomina czerwone róże – najpiękniejsze kwiaty miłości.

Czasomierz stosownie do okazji, zapakowany jest w prostokątne pudełko z serduszkami na wieczku. Do zegarka dodawane są kolorowe skarpetki.

Śpieszcie się z zakupem, bo model dostępny jest w limitowanej edycji. Zegarek w cenie 370 zł dostępny jest w stacjonarnych salonach Swatch.

Mamy zasługują na taką miłość!

Zegarek damski z limitowanej edycji #IAMWONDERMOM Swatch dane techniczne:

Marka: Swatch
Kolekcja: 2020 Summer
Nazwa modelu i numer referencyjny: #IAMWONDERMOM GZ338
Mechanizm: kwarcowy
Kolor paska: u góry czerwony, w dołu czerwony w białe serduszka
Materiał paska: silikon
Zapięcie paska: sprzączka
Kolor tarczy: żółty, czerwony
Kolor koperty: czerwony
Kształt koperty: okrągły
Materiał koperty: tworzywo sztuczne
Szerokość koperty: 34 mm
Grubość koperty: 8,75 mm
Wysokość koperty: 39,2 mm
Klasa wodoszczelności: 30 m
Rodzaj opakowania: specjalne
Gwarancja: 24 miesiące

Agata Molka
Redakcja Zegarki i Moda

Wszelkie nowości, recenzje zegarków oraz informacje dotyczące marki SWATCH znajdują się zawsze na indywidualnej podstronie marki tu – SWATCH.