Koronawirus bezpowrotnie zmienił nasze dotychczasowe życie, karierę, życie rodzinne. W tym trudnym czasie wielu z nas odczuwa lęk, stres, niepokój związany z niestabilną sytuacją zawodową, obawy o przetrwanie własnego biznesu czy stanowiska pracy. Wielu z nas po prostu, po ludzku się boi.

Dlatego jeśli chcesz odnaleźć spokój, porozmawiać i znaleźć skuteczne rozwiązania na funkcjonowanie w aktualnej rzeczywistości, nasz partnerski portal Damosfera oraz coach Kinga Klejment zapraszają na DARMOWĄ KONSULTACJĘ / SESJĘ COACHINGOWĄ!

Warto z konsultacji skorzystać, jeśli:

– czujesz, że zaraz eksplodujesz z nadmiaru napływających emocji,

– coraz gorzej radzisz sobie w zamknięciu z rodziną, pracą, szkołą,

– jesteś zestresowana/-y i czujesz niepokój,

– sypie się Twoja kariera zawodowa i nie wiesz co dalej,

– zostałaś sama na czas kwarantanny i czujesz, że potrzebujesz wsparcie i rozmowy z drugim człowiekiem,

– od dawna chciałaś wprowadzić zmiany w swoim życiu i wreszcie masz na to czas!

– chcesz po prostu porozmawiać bez oceniania o sobie i Twojej sytuacji

to spotkanie jest dla Ciebie!

Zapisz się ➡➡➡ TUTAJ

Darmową konsultację / sesję coachingową przeprowadzać będzie Kinga Klejment – trener rozwoju osobistego i biznesowego; certyfikowany Trener STRUCTOGRAM Polska; autorka książki „Moje czy Twoje. Jak zdobyć świadomość własnych możliwości”.

Kinga Klejment prowadzi grupę Strefa Silnych Kobiet. Jest coachem, mentorem, trenerem mentalnym. Każdego dnia przeprowadza wiele rozmów, nie tylko z kobietami. Doskonale wie, że czas pandemii wiąże się z wieloma wyzwaniami, z którymi nie zawsze każdy może sam sobie poradzić. Kinga Klejment chętnie Cię wysłucha, a jeżeli będziesz chciał/-a, podzieli się swoimi doświadczeniami lub wiedzą, którą posiada.

Spotkania będą odbywać się online.

W razie pytań podajemy kontakt: kontakt@kingaklejment.pl

Jest to wspólna akcja coacha, trenera rozwoju osobistego i biznesowego – Kingi Klejment oraz naszego zaprzyjaźnionego partnerskiego portalu – www.damosfera.com.

Zapraszamy do udziału i pozdrawiamy,

zespół Damosfery i redakcja portalu Zegarki i Moda