Zapach choinki, świeżo upieczonego piernika czy smak herbaty z miodem, imbirem i pomarańczą. Są takie smaki i takie zapachy, które każdemu kojarzą się ze świętami.

Boże Narodzenie to szczególny moment w ciągu roku. Magiczny, wytęskniony. To czas, na który każdy czeka z utęsknieniem, szczególnie dzieci. Czekają one z niecierpliwością na poczciwego starca, z długą, siwą brodą, wydatnym brzuchem i wielkim workiem pełnym prezentów.

Wieczorem 6 grudnia dzieci na całym świecie oczekują na Świętego Mikołaja.

Ubrany w czerwony kubrak z białymi lamówkami i charakterystyczną czapkę, uśmiechnięty starszy pan to ucieleśnienie dobra i symbol Świąt.

List do św. Mikołaja

Święty Mikołaj był biskupem Miry. Przez wzgląd na przypisywane mu przez legendę uczynki (rozdał swój majątek ubogim), został pierwowzorem postaci przynoszącej dzieciom prezenty. W mikołajki oraz w okresie Bożego Narodzenia rozwozi dzieciom prezenty saniami ciągniętymi przez zaprzęg reniferów.

Mikołaj przybywa do dzieci z dalekiej, mroźnej Laponii dwa razy: 6 grudnia i w Wigilię. Mikołajki więc są dobrą okazją do zostawienia listu, który Święty zabierze pozostawiając pociechom drobny upominek, np. w bucie albo świątecznej skarpecie.

Wspólne napisanie listu wraz z dzieckiem to frajda dla wszystkich, a dla rodziców mała podpowiedź, o czym marzą ich pociechy.

Dzieci, które nie umieją jeszcze pisać, mogą np. swoje pragnienia narysować na kartce. Mikołaj na pewno wszystko poprawnie zinterpretuje.

Ho ho ho. Czy są tu jakieś grzeczne dzieci?

Każdy z nas z pewnością z nostalgią wspomina Boże Narodzenie z okresu dzieciństwa.

Karp w wannie, wspólne ubieranie choinki, a potem wypatrywanie pierwszej gwiazdki.

Jednak niezmiennie, to, co cieszy nas wszystkich najbardziej to wspólnie spędzony czas z najbliższymi.

Podarujmy go sobie nawzajem więcej, szczególnie w tym okresie roku. Prezentem dla Twojej pociechy niech będzie nowość od Vector Smart smartwach, który pokocha każde dziecko!

Nowości Vector Smart KIDS – mądry pomysł na prezent

Polska marka Vector Smart to nowoczesne smartwatche z wieloma zaletami.

Wybór smart zegarka jako prezent dla dziecka to upominek niezwykle praktyczny.

Świąteczne propozycje producenta dla dzieci i młodzieży to: VECTOR SMART VCTR-00-01PK KIDS w różowym kolorze dedykowanym dziewczynkom oraz VECTOR SMART VCTR-00-02-BL KIDS w niebieskim odcieniu.

Oba modele różnią się między sobą jedynie kolorem.

Z pewnością jednak będą idealnym pomysłem na prezent dla energicznych, pełnych pasji dzieci.

Smartwatch zamiast zabawek

Wybór pierwszego zegarka dla Twojego dziecka jest niezwykle istotny. Ma posłużyć jako pomoc w nauce cyfr najmłodszym. W kolejnych latach być może zostanie sentymentalną pamiątką.

Nowości od Vector Smart z pewnością ucieszą najmłodszych milusińskich.

Zegarki tej marki posiadają funkcje personalizowanych tarcz. Kolorowe zwierzątka wpisane w kopertę wskazujące godzinę z pewnością wywołają uśmiech na twarzy dziecka.

8 wbudowanych w zegarek gier to niebywała zaleta nie tylko dla najmłodszych. Umilą wolne chwile czy to w samochodzie czy w poczekalni u dentysty.

Jeżeli nasza pociecha jest już posiadaczem smartfona, będzie go mogło z nim sparować. Smartwatche od Vector Smart są kompatybilne z systemem Android oraz IOS.

Koperta jest kwadratowa i ma wymiary 36 x 36 mm.

Tarcza zegarka pokryta jest hesalitowym szkłem i wykonana z tworzywa sztucznego, pasek zaś z silikonu. Ułatwi więc to zachowanie czystości, co jak wiadomo przy aktywnych dzieciach – poszukiwaczach przygód jest niezwykle ważne.

Smartwatch posiada baterię, która pozwala na pracę nawet do 7 dni bez względu na użytkowanie. Wodoszczelność klasy 30 m pozwala na przypadkowy kontakt z wodą, np. podczas mycia rąk.

Pozostałe funkcje modeli VECTOR SMART 00-01PK KIDS oraz VECTOR SMART 00-02-BL KIDS to:

 • pulsometr – zmierzy tętno za pomocą sensora, a wynik wskaże na ekranie;
 • akcelometr – krokomierz z monitorem aktywności (spacer, bieganie czy jazda na rowerze);
 • powiadomienia ze smartfona;
 • funkcja odnajdywania telefonu;
 • timer,
 • wieczny kalendarz,
 • stoper,
 • alarm,
 • podświetlana, dotykowa tarcza umożliwia sterowanie muzyką z telefonu.

Smartwatch od Vector Smart to wspaniały pomysł na prezent dla Twojego dziecka na Mikołajki czy Boże Narodzenie.

VECTOR SMART VCTR-00-02BK KIDS – dla pasjonatów sportu i przygód

Model ten utrzymany w czarnej kolorystyce to trzecia nowość od polskiej marki. Miękki, silikonowy pasek, wysokogatunkowe tworzywo sztuczne oraz tarcza pokryta hesalitowym szkłem to gwarancja wygody użytkowania. Dwa poprzednie modele kopertę miały podłużną, tutaj zaś mamy okrągłą. Zegarek ten spodoba się z pewnością nieco starszym dzieciom i nastolatkom.

VECTOR SMART VCTR-00-02 KIDS posłuży do monitorowania aktywności fizycznej, snu, temperatury oraz tętna.

Zegarek jest kompatybilny z systemem Android oraz IOS, warto więc sparować go ze smartfonem. Dzięki aplikacji Hit Fit Pro Twoje dziecko będzie mogło spersonalizować tarczę, pobrać nowe czy monitować swoją aktywność.

Dzięki zegarkowi Twoje dziecko znajdzie zagubiony telefon, o co jak wiadomo nietrudno. Sprawdzi też aktualną pogodę. Z myślą o najmłodszych w smartwatch wgrano 8 podstawowych gier.

Inne przydatne funkcje modelu to:

 • wodoszczelność klasy 30 m,
 • datownik,
 • stoper,
 • timer – uruchomione odliczanie można w dowolnym momencie zatrzymać i wznawiać;
 • krokomierz – całkowita dzienna ilość kroków, spalonych kalorii i pokonany dystans;

Wszystkie trzy prezentowane modele posiadają możliwość kontroli rodzicielskiej oraz ładowane są przy użyciu ładowarki magnetycznej. Święta coraz bliżej! Spraw swojemu dziecku radość i podaruj mu zamiast zabawek smartwatch od Vector Smart!

Nowe modele smartwatchy Vector Smart kids – cena i dostępność

Prezentowane modele są już dostępne zarówno w salonach sieci Time Trend zlokalizowanych w całym kraju, jak i w sklepie online na timetrend.pl. VECTOR SMART 00-01PK KIDS oraz -00-02-BL KIDS kupimy w cenie 199 zł, a VECTOR SMART VCTR-00-02BK KIDS to koszt 219 zł.

Wszelkie nowości, recenzje zegarków oraz informacje dotyczące marki VECTOR SMART znajdują się zawsze na indywidualnej podstronie marki tutaj – VECTOR SMART.

Agnieszka Zawadzka