Nowy Rok zbliża się wielkimi krokami, a wraz nim nowe wyzwania i twarde postanowienia. Wszystkim tym, którzy planują zacząć sportowy tryb życia, jak również tym, którzy już taki prowadzą i chcą go monitorować przedstawiamy sportowy smartwatch, który będzie doskonałym towarzyszem każdego treningu – Polar M600.

M600 to jedna z wielu propozycji marki Polar dla osób aktywnych, jednakże nie jest to zwykły zegarek sportowy, M600 to sportowy smartwatch wyposażony w wiele bardzo przydatnych funkcji.

Model M600 ma 1,30 calowy kolorowy ekran dotykowy, który chroni szkło Corning® Gorilla® Glass 3. Pasek wykonany jest z silikonu i występuje w trzech wymiennych wariantach kolorystycznych: czarnym, białym oraz czerwonym (przy zakupie wymiennego paska). Ponadto M600 wyposażono w dwa przyciski: przycisk zasilania i przycisk przedni do łatwej obsługi podczas treningu.

Ten sportowy smartwatch mierzy prędkość, dystans i zapisuje trasę dzięki wbudowanemu sensorowi GPS i GLONASS. Polar M600 umożliwia monitorowanie aktywności przez całą dobę: liczbę kroków, przebyty dystans, spalone kalorie oraz czas i jakość snu. Ten wielofunkcyjny smartwatch jest również wodoodporny – nadaje się do pływania, do głębokości 10 metrów.

Sportowy smartwatch Polar M600 korzysta z technologii optycznego pomiaru tętna z nadgarstka, opracowanej przez firmę Polar, zoptymalizowanej pod kątem tego urządzenia. Wystarczy dopasować pasek, a 6 diod LED umożliwi monitorowanie tętna podczas treningu.

 

System operacyjny tego smartwatcha to Android Wear™ kompatybilny z telefonami z systemem Android 4.3 lub iOS 9.

Bardzo przydatne funkcje smartwatcha Polar M600 to również otrzymywanie powiadomień i informacji o spotkaniach, możliwość odpowiadania na wiadomości oraz dostęp do Google. Ponadto nie ma potrzeby zabierania telefonu na trening aby słuchać muzyki – Polar M600 umożliwia dostęp do usługi Muzyka w Google Play i oferuje 4 GB wbudowanej pamięci do odtwarzania ulubionej muzyki.

Polar oferuje także dostęp do funkcji platformy Polar Smart Coaching, zaprojektowanej pod kątem sportu, fitnessu i monitorowania kondycji. Wśród możliwości tej platformy wymienić można: program treningu biegowego, wskaźnik Running Index, wskaźnik aktywności, a także wiele innych możliwości.

Wszystkie ustawienia tych funkcji można w szybki i łatwy sposób aktualizować ze swoim smartwatchem przy użyciu aplikacji Polar Flow, kompleksowej platformy do monitorowania treningów i dziennej aktywności, dostępnej na komputerach i urządzeniach mobilnych.

 

Polar M600 to solidny i trwały sportowy smartwatch, którego design oraz wielofunkcyjność powinny zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Dodatkową zachętą jest fakt, że na stronie producenta do 31 grudnia 2017 r. możemy go kupić w obniżonej cenie – 1149 zł!

Specyfikacja techniczna

Procesor: MediaTek MT2601, dwurdzeniowy procesor ARM Cortex-A7 (1,2 GHz)

Pamięć: 4 GB pamięci wewnętrznej i 512 MB RAM

Wyświetlacz: 1,30″, 240 x 240 pikseli, 260 ppi, transmisyjny TFT, Corning® Gorilla® Glass 3

Akumulator: 500 mAh

Żywotność akumulatora: 2 dni / 8 godzin treningu (Android) lub 1 dzień / 8 godzin treningu (iPhone)

Pomiar tętna: optyczny pomiar tętna dzięki 6 diodom LED

Czujniki: akcelerometr, czujnik światła, żyroskop, wbudowana wibracja, mikrofon

Wodoszczelność: Nadaje się do pływania, do głębokości 10 metrów, IPX8

Masa: 63 g

Łączność: Bluetooth® 4.2 Wi-Fi 802.11 b/g/n

Wymiary: 45 x 36 x 13

Przyciski: 2 przyciski: przycisk zasilania i przycisk przedni do szybkiego sterowania treningiem

Paski: silikonowe

Lokalizacja: GPS i Glonass

Języki interfejsu: duński, holenderski, angielski turecki, szwedzki, hiszpański, rosyjski, portugalski, indonezyjski, niemiecki, francuski, fiński, włoski, japoński, polski, norweski, koreański

Weronika

Redakcja Zegarki i Moda

*Zdjęcia oraz film pochodzą z oficjalnej strony marki Polar: www.polar.com

Baner