Marka Ted Baker London, która powstała w roku 1988 w Glasgow, to dziedzictwo brytyjskiego krawiectwa i symbol wyjątkowej dbałości o szczegóły. Marka, która swoją działalność rozpoczęła od produkcji męskich koszul, obecnie jest firmą, która oferuje swoim klientom modę damską, modę męską, jak również różnorodne akcesoria modowe, w tym eleganckie czasomierze. Marka Ted Baker London tworzy zegarki o ponadczasowym wyglądzie i oryginalnym wykończeniu.

Kolekcja Ted Baker London jesień – zima 2017 obfituje w oryginalne modele, które doskonale wpisują się w styl marki, określanej jako niezwykła i niesztampowa.

Tegoroczna kolekcja jesień – zima jest na tyle obszerna, że zaprezentujemy ją w kilku osobnych artykułach. Dzisiejsze opracowanie w całości poświęcone jest modelom Kate.

Damskie zegarki Kate to niezwykle kobieca kolekcja, w której klasyka łączy się z oryginalnymi detalami, charakterystycznymi dla marki Ted Baker London. To, co wyróżnia modele Kate, to przede wszystkim ich wyjątkowa kobiecość i elegancja w subtelnym wydaniu, dzięki którym modele te są doskonałym uzupełnieniem damskich stylizacji.

 

Kate – modele klasyczne z nadrukiem Chelsea

Zegarki Kate w wydaniu klasycznym to 10 modeli, które wyróżniają się połyskującą tarczą i eleganckim wykończeniem. W kolekcji znajdziemy pięć modeli na skórzanym pasku i pięć modeli na bransolecie typu mesh.

Modele na skórzanym pasku dodatkowo zdobi jeszcze nadruk Chelsea, z pięknymi kwiatami w odcieniach od białego do jasnoróżowego, który stanowi nowoczesną interpretację klasycznego kwiatowego nadruku Ted Baker.

 

Kate – Mirrored Minerals

Zegarki Kated Mirrored Minerals zostały zaprojektowane w stylu art- deco. Tarcza pięknie się mieni i jest wzorowana na masie perłowej, co w efekcie prezentuje się w formie pięknego wzoru podobnego do kalejdoskopu. Trzy modele Mirrored Minerals występują  z kopertą o średnicy 38 mm, a każdy z nich zdobi skórzany pasek w oryginalnym kolorze.

 

Kate – Mother of Pearl

Tarcze zegarków Kate – Mother of Pearl zdobi przepiękna masa perłowa w różnych kolorach. Modele te występują w dwóch rozmiarach koperty – trzy o średnicy 38 mm oraz dwa o średnicy 40 mm. Zegarki w większym rozmiarze wyposażone są również w datownik w okolicach godziny szóstej. Wszystkie czasomierze Kate – Mother of Pearl wspaniale prezentują się na skórzanych paskach.

 

Kate – Fairy

Modele Kate Fairy to przepiękne wspomnienia z dzieciństwa na damskim nadgarstku. Tarczę ze szczotkowanego metalu zdobi wróżka ubrana w sukienkę ze skrzącym kamieniem.

Do wyboru mamy pięć modeli, w tym dwa w rozmiarze tarczy 36 mm i trzy w rozmiarze 38 mm. Mniejsze modele urzekają malutkimi kryształkami, które dodatkowo zdobią ich tarcze. Elegancki wygląd tych modeli podkreśla klasyczna bransoleta w złotym kolorze.

Tarcze większych modeli zdobi motyw wróżki oraz eleganckie, błyszczące wskazówki i indeksy, a całości dopełnia skórzany pasek.

 

Poniżej prezentujemy kilka modeli z kolekcji Kate

Numer referencyjny: TE15092001

 

Numer referencyjny: 10031548

 

Numer referencyjny: TE15200002

 

Numer referencyjny: TE15200001

 

Numer referencyjny: TE15162002

 

Numer referencyjny: 10031556

 

Numer referencyjny: TE15162003

 

Numer referencyjny: TE50005002

 

Ceny zegarków Ted Baker London z kolekcji Kate wahają się w granicach 650 – 799 zł

Weronika

Redakcja Zegarki i Moda

* Zdjęcia zegarków pochodzą z oficjalnych materiałów prasowych marki Ted Baker London

 

 

Baner