Inspirację do tworzenia można znaleźć wszędzie. Nawet w kuchni! Dowiódł tego amerykański artysta i designer Nikolas Bentel, który zaprojektował i stworzył nietypową, damską torebkę. Przypomina ona opakowanie popularnego makaronu Barilla.

Torebka autorstwa Nikolasa Bentela przyciąga wzrok, jest bardzo nietypowa i dość… smakowita. Nikolas Bentel, znany z humorystycznych projektów, stworzył limitowaną, skórzaną torebkę, która wygląda dokładnie tak samo jak opakowanie makaronu Barilla.

Torebka jest użytkowa, można używać jej na co dzień.

Pasować będzie np. do białej koszuli i jasnoniebieskich jeansów.

Oczywiście, śmiało można zabrać ją do ulubionej restauracji.

Torebka spodoba miłośniczkom odważnych projektów, które lubią bawić się modą.

Smakowita moda

Na torebce znalazły się wszelkie szczegóły przeniesione prosto z paczki makaronu – od logo marki, przez zdjęcie z propozycją podania makaronu, informacje o składzie, aż po tabelę składników odżywczych!

Wszystkie informacje zostały wiernie przeniesione w skali 1:1.

Nikolas Bentel wyjaśnia, że pomysł stworzenia torebki zrodził mu się w głowie podczas lockdownu, kiedy to niemal na całym świecie wzrosło zainteresowanie produktami o długiej dacie przydatności do spożycia, m.in. właśnie makaronami.

Designerskie, odważne i nietypowe projekty Nikolasa Bentela pokazywane były podczas Paris Fashion Week, Milano Fashion Week oraz na Szczycie Klimatycznym Organizacji Narodów Zjednoczonych. Jego studio znajduje się w przestrzeni nowego muzeum sztuki współczesnej w Nowym Jorku na Manhattanie.

Cena i dostępność (już brak)

Do sprzedaży, która rozpoczęła się 11.08.2021 r. trafiło jedynie 100 sztuk nietypowej torebki.

Można było zakupić ją w sklepie internetowym Nikolasa Bentela pod adresem: www.nikolasbentelsudio.com. 

Torebki rozeszły się jak ciepłe bułeczki w cenie 199 USD za sztukę.

Redakcja Zegarki i Moda

Fot. źródło: Nikolas Bentel Studio