Great news!

Wczoraj wieczorem (24.11.) podczas gali finałowej Miss Polonia 2019, w hotelu Narvil w Serocku, wybrano najpiękniejszą Polkę. Kim jest zwyciężczyni? I jakie zegarki były dopełnieniem jej stylizacji?

Miss Polonia 2019 wybrana!

Wczoraj wieczorem, 24 listopada, w hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku, odbyła się 41. gala finałowa Miss Polonia. Uroczystość poprowadzili Marcelina Zawadzka oraz Mateusz Hładki. W konkursie wzięło udział 20 kandydatek.

Najpiękniejszą Polką i tytuł Miss Polonia 2019 zdobyła Karolina Bielawska, która w przyszłym roku będzie reprezentować nasz kraj na Miss World. Karolina Bielawska ma 20 lat i pochodzi z Łodzi. Studiuje na Politechnice Łódzkiej, a jej pasją są podróże.

I vice miss została Aleksandra Kielan, natomiast II vice miss – Karina Nowak.

Zobacz jak wygląda najpiękniejsza Polka:

Wybory Miss Polonia – jeden z najstarszych konkursów piękności na świecie

Miss Polonia to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów piękności w Polsce. Szczyci się bogatą i wieloletnią tradycją.

W ciągu 90 lat istnienia konkursu tytuł i koronę Miss Polonia nosiło aż 40 Polek. Dla wielu z nich konkurs Miss Polonia był początkiem wspaniałej kariery. Koronę nosiły m.in.: Aneta Kręglicka (Miss Polonia 1989), Ewa Wachowicz (1992), Marcelina Zawadzka (2011), Paulina Krupińska – Karpiel (2012) i wiele innych.

Korona jest trofeum przechodnim, natomiast tytuł przyznawany jest dożywotnio. Królowa otrzymuje tytuł i bursztynową koronę wartą ponad 50 tysięcy złotych. Laureatki reprezentują nasz kraj w najważniejszych, międzynarodowych konkursach piękności na świecie: Miss Universe, Miss Grand International oraz najważniejszym – Miss World. W tym roku Polskę reprezentować będzie ubiegłoroczna zwyciężczyni Miss Polonia 2018 – Milena Sadowska.

Zegarki Hornavan – dopełnienie stylizacji kandydatek Miss Polonia

W trakcie gali finałowej Miss Polonia, kandydatki zaprezentowały się w kilku kolekcjach, m.in. w sukniach ślubnych Lidii Kality, sukniach wieczorowych Natashy Pavluchenko, kostiumach kąpielowych Gabbiano, których uzupełnieniem były przeciwsłoneczne okulary od wOkularach.

A jakie zegarki uzupełniły piękne stylizacje kandydatek Miss Polonia? Śpieszymy Wam z informacją, że były to zegarki marki… Hornavan! To właśnie marka Hornavan była jednym z partnerów i sponsorów gali finałowej Miss Polonia 2019. A co to za marka? Wyjaśniamy poniżej.

Hornavan – zegarki dla pewnych siebie kobiet

Marka Hornavan swoją nazwę wzięła od jeziora Hornavan w północnej Szwecji. To właśnie tam, co roku w marcu, występuje spektakularne zjawisko zorzy polarnej.

Zegarki Hornavan łączą minimalistyczny, skandynawski design z japońskimi mechanizmami. Ich design jest dość prosty, ponadczasowy, i z pewnością stonowany. Czasomierze mogą stanowić uzupełnienie garderoby nowoczesnej, eleganckiej i pewnej siebie kobiety.

Na kolekcję składają się linie: Salla, Galtis, Bastu, Minne, Sten, Mocka, Molu i Fika.

Ot, proste, klasyczne zegarki typu fashion. Ale wielu paniom mogą się podobać. Szczególnie ze względu na kolorystykę – dominują spokojne pastelowe barwy.

Ich koperty wykonane zostały ze stali szlachetnej, a klasę wodoszczelności ustalono na poziomie 30 m, co daje podstawową ochronę zegarka przed wodą, np. podczas mycia rąk. Przyszłe użytkowniczki mają do wyboru stalowe bransolety typu mesh lub paski wykonane ze skóry. Tarcze są proste, minimalistyczne; jedynie w linii Fika pojawiły się kwiaty.

Damskie zegarki Hornavan dostępne są w sieci salonów Time Trend w cenie od 359 zł do 449 zł.

 

Agata
Redakcja Zegarki i Moda

*zdjęcia pochodzą z oficjalnego fanpage marki Hornavan na Facebooku, źródło: www.facebook.com/Hornavan