UWAGA! ZMIANA TERMINU! 

Wernisaż wystawy Wro Fashion Foto miał odbyć się 26 października 2022 r. o godz. 19.00 w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu. Z uwagi na niespodziewane problemy techniczne wernisaż został przełożony na 18 listopada 2022 r.! 

To już VIII edycja wystawy Wro Fashion Foto. W tym roku motywem przewodnim jest moda vs. architektura. Organizatorem wydarzenia jest wrocławska agencja modelingowa SPOT Management, a misją przedsięwzięcia jest promowanie młodych, obiecujących fotografów zajmujących się fotografią mody i portretową.

Portal www.zegarkiimoda.pl objął patronatem medialnym to wydarzenie. 

Moda vs. architektura 

W tym roku w wystawie bierze udział 15 twórców, a ich zadaniem było przygotowanie zdjęcia, które interpretuje zarówno motyw przewodni (architekturę), jak i modę. Twórcy mieli do dyspozycji cały sztab specjalistów: modeli, fryzjerów, wizażystów i stylistów. Każdy team miał za zadanie przeprowadzić sesję zdjęciową, która zinterpretuje motyw przewodni. Finalnie każdy fotograf przygotował jeden wydruk.

Na wystawie będzie można zobaczyć zdjęcia z ważnych pod kątem architektury wrocławskich lokalizacji.

Wro Fashion Foto 

Wro Fashion Foto to impreza wyjątkowa na tle założeń i mechanizmów. Dzięki nim artyści mają szansę na stworzenie własnej interpretacji fotografii mody, bez narzucania jakichkolwiek ograniczeń związanych np. z wymogami rynku komercyjnego. Zaproszeni fotograficy nie są początkującymi amatorami – to raczej twórcy, którzy mając już niezły warsztat, umiejętności i świadomość, potrzebują tylko narzędzi do promocji własnej twórczości oraz kolejnych doświadczeń, które są podstawą fotograficznego rozwoju. Dzięki wystawie mają również możliwość poszerzenia swojej grupy odbiorców.

Uwaga, zmiana terminu! 

Wernisaż wystawy Wro Fashion Foto miał odbyć się dn. 26 października 2022 r. o godz. 19.00 w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu. Z uwagi na niespodziewane problemy techniczne wernisaż został przełożony na inny termin – 18 listopada 2022 r.! 

Efekty pracy artystów i ich ekip będzie można oglądać do końca grudnia. Wstęp na wystawę jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy! 

Spot Management & Zegarki i Moda