Marki Tommy Hilfiger nie trzeba przedstawiać. Powiedzieć, że to marka modowa to jakby nic nie powiedzieć. W jej portfolio możemy znaleźć nie tylko odzież, lecz również perfumy, akcesoria do domu, obuwie, okulary oraz zegarki. Nic więc dziwnego, że marka przykłada dużą wagę do wyboru swoich ambasadorów, a do ich grona właśnie dołączyła gwiazda piłki nożnej – Thiago Alcantara.

Thiago Alcantara nową twarzą Tommy Hilfiger

Thiago Alcantara to hiszpański piłkarz brazylijskiego pochodzenia. 31-latek swoją karierę zawodową zaczął jako wychowanek FC Barcelony, gdzie grał przez 7 lat. Kolejnym klubem w którego barwach występował był Bayern Monachium. W niemieckim klubie również spędził 7 sezonów. Ostatecznie w 2020 roku trafił do angielskiego klubu Liverpool. W tym roku razem z “The Reds” zdobyli po raz ósmy Puchar Anglii. Poza karierą klubową Thiago Alcantara występował w reprezentacji Hiszpanii.

Piłka nożna to nie jedyny obszar zainteresowań znanego piłkarza. Pomocnik Liverpoolu jest zaangażowany w działalność Alcantara Family Foundation. Organizacja ma na celu wsparcie dzieci i młodzieży w dostępie do wyżywienia, nauki i sportu. Jak czytamy w oświadczeniu producenta: „Thiago Alcantara jest bardzo aktywny w Fundacji Rodziny Alcantara, której misją jest wywieranie pozytywnego wpływu na społeczeństwo”.

Przyglądając się sylwetce znanego piłkarza nie mamy wątpliwości dlaczego to właśnie on został włączony do “rodziny” Tommy Hilfiger. Optymizm, radość i empatia to wartości, którymi wierni są zarówno ambasador, jak i marka. „Nowy sezon, nowe trendy. Tak dumny ze współpracy z zegarkami Tommy Hilfiger. Uwielbiam ich styl”- powiedział Thiago Alcantara.

Thiago Alcantara i najnowszy zegarek Tommy Hilfiger

Zegarek Tommy Hilfiger zaprezentowany w najnowszej kampanii jesień – zima 2022/23 zaprojektowany jest w stylu sportowej elegancji. Bransoleta typu mesh zapewnia komfort noszenia. Koperta ma średnicę 44 mm. Jest to dość spory rozmiar, nawet jak na męski zegarek. Mimo to, model zgrabnie układa się na nadgarstku piłkarza i doskonale pasuje do osobowości piłkarza. 

Mateusz Pycia

Czy wiesz, że innym ambasadorem marki Tommy Hilfiger jest Leon Goretzka? Czytaj dalej: Leon Goretzka nowym ambasadorem marki Tommy Hilfiger