Zegarki Swatch od dawna zdobywają serca miłośników zegarków na całym świecie. Wielobarwne, odważne i zawsze pełne wyrazu, zawsze zaskakują swoich fanów.

Swatch jest znany z wprowadzania innowacyjnych koncepcji do świata zegarków i wykorzystywania sztuki i mody do tworzenia niezwykłych zegarków, które nie tylko pokazują czas, ale także wyrażają styl życia.

Ostatnio Swatch wprowadził nowy model, która na pewno przyciągnie uwagę miłośników marki.

Swatch SECONDS OF SWEETNESS & The Simpsons

Simpsonowie to kultowy serial amerykański, który znalazł swoich fanów na cały świecie. Emitowany jest nieprzerwanie od 1989 roku, w listopadzie wejdzie nowy, okrągły – 35. sezon.

Przygody rodziny, na czele z głową rodziny – Homerem, szokują i bawią kolejne pokolenia. Twórcy serialu nie boją się kontrowersyjnych tematów i niepoprawnych żartów. Dzięki temu kolejne pokolenia mogą poznawać nowe przygody bohaterów.

Temat ten idealnie wykorzystała marka Swatch, która wypuszcza dwa modele inspirowane donutem! Nie przesłyszeliście się – dokładnie tak. Wielkim kolorowym donutem.

Donut na zegarku

Rodzina Simpsonów to wyjątkowy zbiór silnych charakterów – Marge, Bart, Lisa i Maggie i oczywiście wspominany wcześniej Homer, od lat goszczą na naszych ekranach. Nawet jeśli nie śledzimy losów bohaterów na bieżąco – to wszyscy kojarzymy charakterystyczną kreskę i animację.

Swatch postanowił uczcić 35. sezon Simpsonów specjalnymi zegarkami, które nawiązują do obsesji jaką Homer darzy donuty – charakterystyczną słodkość z dziurką.

Na rynku pojawiły się dwa modele SECONDS OF SWEETNESS oraz SWEETNESS Pay. Zegarki posiadają charakterystyczną kopertę dla kolekcji Swatch, jednak prawdziwą niespodziankę stanowi kolorystyka i wielki donut na tarczy.

W miejscu, w którym brakuje odrobinę pączka, pojawia się logo – Swatch. Subtelne wskazówki bez wypełnienia, nie odbierają uwagi głównemu bohaterowi – czyli donutowi.

Zegarki posiadają oczywiście kwarcowe mechanizmy, a ich koperty tworzone są z tworzyw o naturalnym pochodzeniu. Czasomierze posiadają 30. metrową wodoszczelność.

Dostępność i cena

Oba modele – SECONDS OF SWEETNESS oraz SWEETNESS Pay dostępne są w Polsce. Pierwszy zegarek kosztuje 475 zł brutto, zaś czasomierz z możliwością płatności – 520 złoty brutto.

Kasia Wójcik

Szukasz więcej informacji o zegarkach Swatch? Sprawdź pozostałe artykuły – Zegarki Swatch.