Gratka dla fanek stylowej biżuterii! Katarzyna Cichopek, znana polska aktorka, wprowadziła na rynek własną markę biżuterii o krótkiej, ale jakże istotnej nazwie „YA”.

Świetna wiadomość dla sympatyków popularnej serialowej aktorki Katarzyny Cichopek. Ulubienica widzów postanowiła zrealizować swoje wieloletnie marzenie i stworzyć własną markę biżuterii.

Co o nowej kolekcji biżuterii powiedziała sama Kasia Cichopek?

„Kolekcja YA to coś, co przez lata tliło się w moim sercu. To zbiór obserwacji samej siebie oraz innych kobiet zmaterializowany w pięknej formie. My, kobiety, patrzymy na świat z wrażliwością, pokazując każdego dnia nieco inne oblicze. Zmienność nas wyróżnia.

Moment, w którym znalazłam równowagę, stanowił przełom w moim życiu. Niezależnie od tego, czy jestem matką, niezależną kobietą, aktorką, czy przyjaciółką, moja siła to umiejętność znalezienia swoich YA. Każda z nas ma ich w sobie wiele i one wszystkie nas kształtują.

Kolekcja, która z marzenia przekształciła się w rzeczywistość, to kolekcja dla kobiet, które znalazły własne YA lub wciąż go poszukują. To kolekcja dzięki której, pomimo codziennej gonitwy, możemy wyrazić siebie i własne YA” – powiedziała Kasia Cichopek.

Jakiego rodzaju biżuteria znalazła się w ofercie marki YA?

W asortymencie sklepu znajdziemy naszyjniki, łańcuszki i chokery, bransoletki, kolczyki, pierścionki, przywieszki typu charms oraz łańcuszki do okularów. Kolekcja YA to również bogata oferta biżuterii personalizowanej.

Klienci mają możliwość wyboru ozdób z poszczególnymi literami oraz wykonania indywidualnego grawerunku.

Biżuteria jest produkowana w Polsce, ze srebra próby 925, pokryta srebrnym rodem lub 18-karatowym złotem.

Ceny biżuterii wahają się w przedziale od 99 zł do 589 zł.

Za kreację, kampanię promocyjną marki i komunikację odpowiada agencja marketingowa SMI Agency.

W ramach marki YA dostępna jest również kolekcja perfum. Znajdziemy w niej zapachy wysokiej jakości, które można ze sobą dowolnie łączyć, by odnaleźć własne, indywidualne YA.

Biżuterię znajdziemy w sklepie www.yacichopek.pl.

Perfumy są dostępne na stronie www.yaperfumy.pl.

Agata Gortat – Wojakowska